Оголошення

У зв`язку з тимчасовим припиненням набору в ясельну групу в ДНЗ №31 «Мрія»  та початком електронної реєстрації, – запис дітей буде проводитись в молодшу групу на 2019 рік, дітей 2015-2016 р.н., яким на 1 вересня 2019 виповниться повних 3 роки!

Також, на 2018 буде відкрита реєстрація дітей 2012-2013 р.н. (добір в старшу групу), яким на 1 вересня 2018 р. виповниться повних 5 років.

Запис дітей в молодшу групу та дошкільників у старшу групу, буде відбуватися в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Тому просимо з`явитися батьків 16.04.2018 р. за адресою: вул. Незалежності, 9 (12 вікно) та зареєструвати Ваших дітей.

Для реєстрації дитини потрібно мати наступні документи:
*Паспорт одного з батьків
*Свідоцтво про народження дитини.

Оголошення!

06.04.2018 р. в урочищі “Горби” с.Хриплин було виявлено 7 мішків побутового сміття. 

Просимо в подальшому бережно відноситись до навколишнього середовища та не засмічувати його. Подібні випадки будуть каратися штрафами.

Привітання пароха УАПЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Івана

Христос Воскрес!

У цей світлосяйний день, коли християнський світ святкує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, вітаю вас з величним святом, «празників празником і торжеством всіх торжеств» – Воскресінням Христовим!

Нещодавно ми з вами споглядали на хресті розп’ятого Спасителя, ми бачили його невимовні муки, страждання і болі, співпереживали Його скорботам, на які, навіть за свідченням Святого Письма, природа не могла мовчки дивитися. Ще вчора Церква закликала нас поклонятися страстям Христовим, а сьогодні Вона всіх кличе воскреснути разом з Ним і духовно радіти, адже немає більшої радості, аніж радість Воскресіння.

Нарешті сповнилися всі старозавітні пророцтва! Нарешті Адам побачив своє спасіння, яке було Йому провіщено ще у раю! Нарешті Новий Адам приніс спасительну Жертву за провину старого Адама і відкрив двері раю для кожної праведної душі! Бо як в Адамі всі помирають, так у Христі всі оживуть.

Святкуючи Пасху Христову, ми з особливим духовним почуттям згадуємо жертовний подвиг Спасителя світу, Його хресні страждання і світле Воскресіння. Пасха – це не якась красива легенда, не теоретичне богослов’я і не данина давньому народному звичаю, це – сенс і основа християнства. Це – постійна перемога, дарована нам Богом.

Пасха Христова є основою нашої віри, бо, як каже апостол Павло: «Якщо Христос не воскрес, то й проповідь наша марна, марна і віра ваша» (1 Кор. – 15;14). Христос Воскрес – і людина усиновлена! Христос Воскрес – і ми блаженні! Все зло світу переможене тайною Воскресіння Христового!

У ці Пасхальні дні молитовно бажаю, щоб Воскреслий Христос зміцнив ваші духовні і тілесні сили. Першим вітанням Христа Спасителя до учнів, за свідченням апостола і євангеліста Іоана Богослова, були слова: «Мир вам». І я сьогодні бажаю, щоб мир нашого Господа завжди перебував з нами, щоб пробуджував в наших душах почуття правди, справедливості та християнської любові. Щоб Воскреслий Христос благословив нашу країну, послав їй духовне оновлення та славний розвиток, а нам усім – тверде переконання, що він з нами повсякчас, аж до кінця віку.

Нехай Благодать Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа перебуває з усіма вами!

Воістину Христос Воскрес!

Парох УАПЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Іван

Привітання пароха УГКЦ Святої Параскеви о.Дмитра.

Вітання з величним святом Святого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа

Все нам сьогодні радістю наповнилося, Христос Воскрес із мертвих. Пасхальна радість походить від самого Бога, і як Він передбачив, що ніхто від нас цієї радості не відійме.

Разом із Вселенною оспівуємо Христову перемогу, бо Він подолав зло і смерть. Вірю, що всі ми єднаємося, молимося і робимо все, щоб запанував мир на нашій Україні. Робимо покупки до Великоднього кошика для воїнів, які захищають нашу державу, чи іншим способом причиняємося, щоб наші військові відчули нашу участь у їх нелегкій долі. Святкувати Пасху серед війни – це вміти вже сьогодні бачити у Воскреслому Христові нашу перемогу.

Христове Воскресіння – це Його велика любов до нас. Тож єднаймося довкола Ісуса Христа і Його Святої Церкви.

Нехай Благодать Христового Воскресіння буде з усіма вами.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Парох УГКЦ Святої Параскеви о.Дмитро.

Привітання сільського голови

Шановні односельчани!

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у вашій оселі. Зичу вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями сільський голова Роман Соколик

Оголошення!

Шановні батьки дітей 2015-2016 років народження! Запрошуємо вас прийти на батьківські збори, де буде надана інформація стосовно електронної реєстрації та прийому дітей в ДНЗ №31″Мрія”.
Чекаємо вас 11.04.2018 о 17.00 год за адресою: с.Хриплин ДНЗ№31″Мрія” (музична зала).

P.S. З собою мати бахіли.

Про проведення перевірки у виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради

Прізвище, ім’я,
по-батькові особи,
щодо якої здійснюється перевірка
Посада Дата початку перевірки Скановані документи
 Головчак Наталія Богданівна Юрист виконавчого комітету Хриплинської сільської ради  04.04.2018 р. Заява
Декларація 

Оголошення!

Головне управління державної фіскальної служби в Івано-Франківській області надали інформацію (списки землевласників) щодо наявної заборгованості перед бюджетом Хриплинської сільської ради по сплаті земельного податку.

Щоб уточнити, чи є заборгованість, просимо усіх землевласників звернутися до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В або за тел.58-77-29.

У разі незгоди із сумою нарахувань (боргу) проводиться звірка із ГУ ДФС в області (відділ адміністрування податків та зборів з фізичних осіб, вул.Незалежності,20 к.404,412, тел.771862).

Схід села!

18.03.2018 року о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин відбудеться схід селаПерелік питань, які розглядатимуться:

1.Про стан медичної реформи (доповідатиме зав. АЗПСМ с.Хриплин Глеб С. В.).

2.Про Дитячі будинки сімейного типу.

3.Про стан дорожнього покриття по вул.Автоливмашівській.

4.Про встановлення камер відеоспостереження по вул.Автоливмашівській.

5.Про проведення толоки та пропозиції щодо вивезення сміття з приватних домогосподарств.

6.Запитання до сільського голови.

Графік вивозу сміття від домогосподарств на березень-квітень 2018 року:

10.03.2018р. – загальне сміття;

17.03.2018р. – сортоване сміття;

31.03.2018р. – загальне сміття;

14.04.2018р. – загальне та сортоване сміття;

28.04.2018р. – загальне сміття.

Оголошення

03.03.2018р. о 14.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин відбудеться зустріч батьків дошкільнят та школярів із представниками Хриплинської школи.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати зустріч. Ви зможете поставити запитання та дізнатися більше про Хриплинську ЗОШ І-ІІ ступенів.

До уваги усіх хриплинчан!

18.03.2018 року о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин відбудеться схід селаПерелік питань, які розглядатимуться:

1.Про стан медичної реформи (доповідатиме зав. АЗПСМ с.Хриплин Глеб С. В.).

2.Про Дитячі будинки сімейного типу.

3.Про стан дорожнього покриття по вул.Автоливмашівській.

4.Про встановлення камер відеоспостереження по вул.Автоливмашівській.

5.Про проведення толоки та пропозиції щодо вивезення сміття з приватних домогосподарств.

6.Запитання до сільського голови.

Оголошення

Якщо Ви незадоволені якістю маршрутних перевезень, перевізник порушує Ваші права, поскаржитись на незадовільну роботу громадського транспорту можна за номером телефону 55-19-13. Будьмо активними.

Оголошення

Шановні хриплинчани!

10.02.2018 та 24.02.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне сміття, а 17.02.2018 року – сортоване.

Пам’ятаймо, що завтрашній день є наслідком сьогодення.

Будьмо свідомими громадянами!

Оголошення

Рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 15.12.2017 р. №354-17 “Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Івано-Франківської міської ради” було встановлено плату на 2018 рік за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Івано-Франківської міської ради. 

З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради або перейшовши за посиланням.

Оголошення!

Проводиться набір для занять фітнесом. Заняття проводитимуться у приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою вул.Берегова,4В. Для запису звертатися за номером тел. 0663895350, 0675862645 – Наталія Іванівна.

Оголошення

Якщо Ви незадоволені якістю маршрутних перевезень, перевізник порушує Ваші права, поскаржитись на незадовільну роботу громадського транспорту можна за телефонами: 15-58, 15-80, 0342751580, 0670101580, 0500101580. Будьмо активними.

Оголошення

Дорога по вул.Автоливмашівська в с.Хриплин знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Дана дорога перебуває в незадовільному стані. Щоб поскаржитися на стан вищевказаної дороги, просимо всіх небайдужих звертатися за номером телефону 0442871140.

Оголошення!

У виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради проводиться запис громадян у адміністративну комісію при виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради. Заявки просимо подати до 20.01.2018 р. За детальною інформацією звертатися до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради (вул.Берегова,4-В, с.Хриплин) або за тел.587729.

Привітання сільського голови

Дорогі односельчани!

    Ось і наближається до закінчення 2017 рік. Він був нелегким та ми гідно його прожили. Багато різних подій приніс нам 2017. До когось в домівку постукало щастя, а в когось горе стало непроханим гостем. Різні випробування траплялися на нашому життєвому шляху… Щороку на великі престольні свята Господь дає нам чергову можливість змінити себе, своє життя, виправити помилки, а з тим – зробити іншою нашу Державу.
А Різдвяні свята – період благословенний для того, щоб забути  старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року.
Тож, вітаю вас дорогі хриплинчани з Новим роком! Хай він заходить у кожну домівку радісно, яскраво і весело. Хай 2018 стане роком миру, успіху і процвітання, як для нашого села, так і для всієї нашої держави!
Бажаю, щоб разом із Різдвяними святами, у наші домівки завітали: Господнє благословення, здоров’я,  сімейний затишок, добросусідство, розквіт та такий очікуваний усіма мир!
Гарних вам новорічних і різдвяних свят, приємних подарунків та здійснення найзаповітніших мрій! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Христос Рождається! Славімо Його!

З повагою, сільський голова Роман Соколик.

До уваги жителів села!

13.01.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне сміття.
27.01.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне та сортоване сміття (скло, папір, пляшки пластмасові, целофан (пакети).   

Про затвердження Генерального плану села Хриплин

08 грудня 2017 року на засіданні сесії Хриплинської сільської ради рішенням №19-21/2017 було затверджено Генеральний план села Хриплин.

З рішенням сесії Хриплинської сільської ради можна ознайомитись у розділі Публікації/Рішення сесії.

Читати далі

До уваги хриплинчан!

10.12.2017 р. о 15.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин за адресою вул. Берегова, 4-В, с.Хриплин, відбудеться схід села.

Розглядатимуться такі питання:
1.Звіт сільського голови.
2. Запитання до сільського голови.
3. Пропозиції від жителів села, щодо соціально-економічного розвитку (заходів) на 2018 рік.
4.Щодо вивезення сміття від домогосподарств.

До уваги хриплинчан!

03.12.2017 р. о 15.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин за адресою вул. Берегова, 4-В, с.Хриплин, відбудеться схід села.

Розглядатимуться такі питання:
1.Звіт сільського голови.
2.Щодо впорядкування документації по землі.
3.Щодо вивезення сміття від домогосподарств.
4.Пропозиції від жителів села щодо соціально-економічного розвитку на 2018р.

До уваги всіх жителів села!

До уваги всіх жителів села!

Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення, необхідно навчитись правильно сортувати сміття. Результат для навколишнього середовища – повітря чистіше, поліпшується якість води і загальний рівень забруднення знижується.

Отож, задля збереження навколишнього середовища (від чого залежить здоров’я людей), з листопада 2017 р. у селі Хриплин від домогосподарств хриплинчан забиратиметься сортоване сміття (скло, папір, бутилки пластмасові, целофан (кульки).

Про графік вивозу додатково буде повідомлено.

Будьмо свідомими громадянами та патріотами своєї Батьківщини!