До уваги жителів с.Хриплин.

Сьогодні встановлено перші контейнери для збору сортованого сміття (скла та ПЕТ-пляшок) на території с.Хриплин.

Контейнери встановлено:
1) біля сільської ради (вул.Берегова,4-В);
2) на перетині вул.Стартова та вул.Берегова;
3) на зупинці біля магазину “Люкс”.

Просимо всіх жителів села сортувати сміття та вивозити його у визначені місця збору.

А також нагадуємо, що до кінця року буде проводитися вивіз сортованого сміття від домогосподарств:
03.11.2018 р. – сортоване сміття;
01.12.2018 р. – сортоване сміття.

 

 

Оголошення

Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №995 вд 13.09.2018 р. створено мобільну групу із профілактики і запобігання спалювання сухої рослинності та побутових відходів на території міської ради.

У період з 01.10.2018 р. по 12.10.2018 р. мобільною групою проводились обстеження сіл міської ради і на території с.Хриплин виявлено низку порушень.

На даний час порушники відбулися попередженням. Однак спалювання сухої рослинності тягне за собою накладання штрафу. Стаття 77.1 Кодексу УКраїни про адміністративні правопорушення: 

Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Необізнаність населення в небезпеках, які несе в собі паління трави є однією з причин, чому це явище досі побутує у наших краях, причому настільки масово. Отож, слід кожному пояснити і доступно донести, НАСКІЛЬКИ це НЕБЕЗПЕЧНО.

СПАЛЮВАННЯ ТРАВИ ТА ІНШИХ ВІДХОДІВ НЕСЕ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я БЕЗЛІЧ НЕБЕЗПЕК:

 • розвиток алергії
 • утруднення дихання, кашель, першіння в горлі
 • сильний головний біль
 • підвищення температури
 • респіраторні захворювання
 • зниження здатності організму протистояти мікробам
 • ушкодження імунної, нервової, ендокринної системи і репродуктивних функцій
 • розлади шлунку
 • онкологічні захворювання.

СПАЛЮВАННЯ ТРАВИ ТА ІНШИХ ВІДХОДІВ ЗАВДАЄ ЖОРСТОКИЙ УДАР ПО ЕКОЛОГІЇ:

 • гинуть рослини, звірі, плазуни, земноводні та комахи
 • дим від вогнищ утворює смоґ
 • посилення “парникового ефекту”, який призводить до несприятливих змін і коливань клімату на планеті.

ПАЛЮВАННЯ ТРАВИ ЗАВДАЄ НЕПОПРАВНОЇ ШКОДИ ВЛАСНОМУ ГОСПОДАРСТВУ:

 • зниження родючості ґрунту
 • збільшення росту бур’янів
 • загибель усієї мікрофлори ґрунту.

Пам’ятайте! Спалювання трави та інших відходів несе непоправну шкоду здоров’ю населення та екології міста.

Просимо всіх бути свідомими та не шкодити собі та оточуючим.

До уваги всіх платників податків!

У виконавчий комітет Хриплинської сільської ради надійшла інформація від податкової інспекції про наявні заборгованості по сплаті земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про суму заборгованості ви можете дізнатися за номером телефону 58-72-72, 58-77-29 та у виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради за адресою: вул.Берегова,4-В, с.Хриплин.

У разі, якщо ви не погоджуєтесь із нарахованою сумою боргу, вам потрібно звернутися у Головне управління державної фіскальної служби за адресою: вул.Незалежності,20, м.Івано-Франківськ.

Також, якщо ви належите до однієї з пільгових категорій (учасник АТО, пенсіонер, багатодітна сім’я, інвалід і т.д.), то вам потрібно особисто звернутися у Головне управління державної фіскальної служби за адресою: вул.Незалежності,20, м.Івано-Франківськ.

Вітання сільського голови

Шановні односельчани! Щиро вітаю вас з Покровом Пресвятої Богородиці,з Днем захисника України, Днем української повстанської армії, Днем українського козацтва.

У цей день поєднуються наші християнські традиції зі спадщиною українського козацтва, української повстанської армії та воїнів незалежної України. В традиції українського народу –  поважати і шанувати своїх оборонців. Ми завжди низько вклонятимемося  тим,  хто в лиху годину мужньо боронив і боронить українську землю, тим, кого не вдалося скорити жодному ворогу. Вітаючи з  Днем захисника України та Днем українського козацтва, не можна не згадати, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а усі громадяни, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують захист держави.

Вітаю дорогі хриплинчани, нехай омофор Матері Божої завжди буде над нашими домівками, здоров’я нам, віри у завтрашній день, вдячності за вчорашній та любові в сьогоднішньому. Сердечно бажаю вам наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З найкращими побажаннями сільський голова                       Роман Соколик

Вітання хриплинським героям

Особливі вітання линуть героям сучасності, нашим односельчанам, людям, які творять, або творили  сьогодення жертвуючи власним комфортом, дивлячись страху та випробуванням прямо в вічі .  Ваш вклад у нашу державність неможливо переоцінити.

Член УПА:

Гах Стефан Прокопович

Учасники АТО:

Шак Андрій  Петрович

Вітенко  Дмитро  Михайлович

Смігоровський  Роман  Григорович

Жовкевич  Микола Петрович  

Прокопців  Василь  Петрович

Левицький Ярослав Володимирович

Вітенко  Олег Ярославович

Травінська Вікторія Василівна

Гінчук Василь Михайлович

Качур Юрій Васильович

Носик Ігор Васильович

Таборський Руслан Мирославович

Озарко  Володимир Михайлович

Маріяш  Віталій Михайлович

Качур  Володимир  Миколайович

Яковишин Тарас Борисович

Федюк Володимир Миколайович

Подолянко Ярослав Васильович

Портечин Роман Богданович

Могила Мирослав Петрович

         Низький уклін Тобі, наш герою! Дякуємо! Гордимось! Зносим до Господа молитву за Тебе! Твоє ім’я записане золотими літерами на сторінках  історії Хриплина…

Оголошення

26 жовтня 2018 року о 15.00 год. в приміщені Народного дому с. Хриплин за адресою : с.Хриплин, вул. Берегова, 4В, відбудуться громадські слухання щодо винесення проекту рішення на розгляд сесії Хриплинської сільської ради «Про включення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності територіальної громади с.Хриплин, до переліку вільних від забудови земельних ділянок, що розташовані в Хриплинському промисловому вузлі, призначених для продажу права оренди на земельних торгах (аукціон)».

Громадське обговорення та слухання Детального плану території для будівництва житлового кварталу по вул.Берегова,4 в с.Хриплин

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчий комітет Хриплинської сільської ради повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території в межах населеного пункту для будівництва житлового кварталу на території с.Хриплин Івано-Франківської міської ради по вул.Берегова,4».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Хриплинської сільської ради за адресою: с.Хриплин, вул. Берегова, 4-В до 25 жовтня 2018 року з дня опублікування цього повідомлення на веб-сайті Хриплинської сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються виконавчим комітетом Хриплинської сільської ради до 25 жовтня 2018 року з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські  слухання  будуть  проходити  26 жовтня 2018 року о 16.00  год. в приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою: вул.Берегова,4-В.

Відповідальний за організацію розгляду спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) виконавчого комітету Хриплинської сільської ради Ромак Н.Р.

  

Оголошення

Дорогі хриплинчани!

Нещодавно ми публікували інформацію про  маленького хриплинчанина, БУРИКА АНДРІЯ СЕРГІЙОВИЧА, 13.12.2008р.н., який проживає по вул. Автоливмашівська, 155 (біля поштового відділення зв’язку) в с.Хриплин Івано-Франківської міської ради , який з 15.08.2018 року знаходиться на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Клінічний діагноз: Анапластична великоклітинна лімфома. ІСD-O code 9714/3.

Андрійко пройшов перший курс хіміотерапії, зараз йде відновлення організму. За протоколом лікування йому потрібно пройти 6 курсів хіміотерапії (вартість однієї становить  140 000 грн.). Також постійно потрібні донори крові.

Просимо про молитву за здоров’я Андрійка! А також, за фінансову підтримку та по можливості донорство крові.

Не залишаймо наших односельчан на одинці з бідою!

Мама: Бурик Леся Василівна

Конт. тел. 097 640 3100

Номер картки: 5167490143528066

Увага! Шахраї!

До уваги жителів с.Хриплин! Вулицями села ходить жінка, яка ніби збирає гроші для хворих дітей (зокрема і для сина Бурик Лесі). Просимо всіх бути уважними та не давати гроші незнайомим людям. 

Як тільки дана особа з’явиться у вас, просимо негайно повідомляти сільського голову за номером телефону 0992382909.

Дорогі хриплинчани, друзі та просто небайдужі люди!

У дім наших односельчан постукала велика біда. Маленький хлопчик, БУРИК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, 13.12.2008р.н., який проживає по вул.Автоливмашівська, 155 (біля поштового відділення зв’язку) в с.Хриплин Івано-Франківської міської ради важко захворів.  З 15.08.2018 року дитина знаходиться на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Клінічний діагноз: Анапластична великоклітинна лімфома. ІСD-O code 9714/3. Корінні жителі с.Хриплин добре знають цю сім’ю. Мама дитини, Бурик Леся Василівна, виховує дітей сама (чоловік помер 2014р.), працює вчителем у школі. У сім’ї важке матеріальне становище. Підтверджуючі документи захворювання є у Виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради. Просимо всіх небайдужих допомогти!

Мама: Бурик Леся Василівна

Конт. тел. 097 640 3100

Номер картки: 5167490143528066 (картка Ощадбанку).

Оголошення

На сільському стадіоні проводяться тренування футбольної команди (тренер – Гуменяк Василь Юрійович). Просимо усіх бажаючих приходити на тренування.

Цього тижня тренування відбудеться 29.08.2018 р. о 19.00 год.

Привітання сільського голови

Шановні хриплинчани!

24 серпня особливий день в календарі кожного патріота. Це свято є відгуком багаторічних страждань, боротьби, надії, відчаю, взлетів, падінь, програшів та перемог. День Незалежності є певним нагадуванням про ціну державності та надією, поштовхом до майбутніх перемог.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Дорогі односельчани, від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

                                                             З повагою, сільський голова  Роман СОКОЛИК

Оголошення

24.08.2018 року в День Незалежності України запрошуємо усіх хриплинчан:

о 09.00 год –  Богослужіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УАПЦ

о 10.00 год – Богослужіння в храмі Святої Великомучениці Параскеви УГКЦ

о 11.00 год – віче та святкові урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України «Це моя країна – рідна України» (Центральна площа села).

Оголошення

10 вересня 2018 року о 17.00 год в приміщенні Народного дому (вул.Берегова,4-В, с.Хриплин) відбудуться громадські слухання щодо списання меліоративного матеріального дренажу в урочищах “Убереж” та “Горби”.

Оголошення

26 липня 2018 року о 16.00 год у приміщенні Нородного дому с.Хриплин (вул.Берегова,4-В) працівниками Департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради буде проведено роз’яснення щодо порядку призначення житлових субсидій. Просимо усіх небайдужих прийти та отримати відповіді на всі запитання.

Графік вивозу сміття від домогосподарств на липень-вересень 2018 року:

Загальне сміття від домогосподарств забиратиметься:

06.07.2018 р. з 13.00 год ;

21.07.2018 р. з 09.00 год;

04.08.2018 р. з 09.00 год;

18.08.2018 р. з 09.00 год;

01.09.2018 р. з 09.00 год;

15.09.2018 р. з 09.00 год;

29.09.2018 р. з 09.00 год;

Сортоване сміття від домогосподарств забиратиметься:

14.07.2018 р. з 09.00 год ;

11.08.2018 р. з 09.00 год;

08.09.2018 р. з 09.00 год;

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради Івано-Франківської міської ради повідомляє про зміну рахунків з 01.07.2018р. щодо сплати податків. Для ознайомленя з новими рахунками просимо звертатися до сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В, с.Хриплин або за тел.58-77-29.

Увага: борщівник Сосновського!

Практика сільськогосподарського виробництва показала, що механічні заходи боротьби (скошування, переорювання тощо) не забезпечують належних результатів – борщівник доволі активно відростає від кореневої системи і відновлюється проростанням насіння.

Оскільки борщівник є небезпечним видом, то необхідно систематично виконувати запобіжні заходи з його поширення: випасання – молоді листки рослини поїдають вівці та ВРХ; систематичне косіння; зрізування товстих коренів на глибині 8-12 см, що забезпечує знищення рослини.

Найефективніший засіб боротьби – хімічний, який потрібно використовувати навесні на початку вегетаційного періоду. Проти борщівника рекомендують застосовувати препарати гліфосатної групи, у тому числі раундап, чистопол, антибур’ян, напалм, торнадо тощо, які можна придбати у торговій мережі спеціалізованих фірмових магазинів, у фірмах, котрі займають реалізацією цієї продукції.                                         

    Перша допомога при ураженні

 • Тривало і ретельно промити водою місце контакту (навіть ймовірного зіткнення) із застосуванням мила, густої піни. Якщо з’явилися пухирі, то мочити їх не слід.
  • Обробити уражені і контактні ділянки шкіри розчином спирту, марганцівки, або фурациліну. (Це допоможе знежирити шкіру і послабити поразка).
  • Змастити уражені ділянки засобами проти опіків («Рятувальник», «Пантенол», «Олазоль»).
 • Приховати пошкоджені ділянки від будь-якого попадання сонячних променів, як прямих, так і непрямих. Краще зовсім уникати перебування на сонці наступні 48 годин.
  • Необхідно обов’язково приймати антигістамінні препарати. Адже рослина чинить серйозну алергічну дію і приводить до появи загальних і місцевих реакцій.
  • Можливе застосування протизапального засобу (наприклад, парацетамолу)

Категорично забороняється:
• Самостійно розкривати пухирі, адже це сприяє розвитку інфекції, а також уповільнює відновні процеси.

• Прикладати до пошкоджених ділянок глину чи землю, робити сечові або молочні примочки, змащувати жиром рани. Це збільшує ймовірність занесення інфекції.

Лікування опіків
Лікування опіку від борщівника проводиться виключно після звернення в медичні установи за кваліфікованою медичною допомогою.

Шановні громадяни! При виявленні борщівника Сосновського, просимо повідомити у виконавчий комітет Хриплинської сільської радиКонтактний телефон 58-77-29.

До уваги всіх землекористувачів!!!

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради повідомляє, що до сільської ради з ДПІ надійшли списки та повідомлення щодо нарахування земельного податку. Просимо всіх обов’язково з’явитися у виконавчий комітет Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В в с.Хриплин для отримання повідомлення щодо сплати земельного податку.

Податок можна сплатити через установи банку, а також у відділенні поштового зв’язку с. Хриплин  на вул. Автоливмашівська, 151 за такими реквізитами:

Хриплинська сільська рада
33213813700007 в ГУДКСУ в Івано-Франківській області
МФО 836014 код ЄДРПОУ 04356432
Код доходу 18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»
Код ЗКПО – 37952250

Вітаємо новостворену сім’ю Бурчак!

Дорогі молодята! Бажаємо вам йти по життю завжди поруч, нехай чоловік не забуває, що дружині завжди потрібно допомагати, щоб на її губах завжди була щаслива посмішка, щоб не пропав радісний блиск її очей. Нехай і дружина не забуває, що саме від неї залежить створення в будинку атмосфери тепла, любові і взаєморозуміння, щоб чоловік завжди поспішав додому, знаючи, що там його чекає кохана. Нехай ваше сімейне життя завжди буде щасливим!

 

Вітаємо новостворену сім’ю Савчин!

     Дорогі молодята!

Нехай Бог і доля дарують вам міцне здоров’я, радісні дні, неповторні миттєвості в житті, а зірки віщують тільки добре і прекрасне!
Хай з вами завжди будуть поруч ті, хто милий і дорогий серцю, а на стежині життя зустрічаються вірні, надійні друзі!
Будьте щасливими!

З Днем вишиванки!

…А сорочка мамина біла-біла
А сорочка мамина серцю мила
А сорочка мамина зігріває
Я її до серденька пригортаю….

        Пам’ятаймо, бережімо та цінуймо рідне! Саме своє, робить нас українцями, ідентифікує нас, як народ!
Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради вітає усіх із святом ВИШИВАНКИ!

Будьмо активними! Голосуємо!!!

Ми приймаємо участь у міському конкурсі проектів під назвою “Бюджет участі” і успішно пройшли в наступний етап. Для перемоги необхідна ваша підтримка, а саме ваші голоси. Наш проект називається “Зона відпочинку для гармонії душі та здорового тіла”.

Уся інформація про проект знаходиться на сайті Бюджету участі або офіційному сайті Івано-Франківської міської ради, а також можете телефонувати на за номером 0956336091 .

Як голосувати?Голосування триватиме з 1 травня до 20 червня. Як і минулого року, проголосувати можна як в режимі онлайн за посиланням http://bu.mvk.if.ua/projects2018/filter/search=%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83/ , за допомогою банківської картки чи електронного ключа, так і у відділенні ЦНАПу чи бібліотеці, маючи при собі оригінал паспорту та ідентифікаційного коду. З 1 травня відкриється  електронне голосування. Проголосувати у бібліотеках та ЦНАПах можна вже з 3 травня.

Цьогоріч проголосувати можна буде не лише в центральному відділенні ЦНАПу (вул. Незалежності 9), а й у його територіальних підрозділах у мікрорарайонах (вул. Галицька 124а, мікрорайон “Пасічна”); вул. Гетьмана Мазепи,185 (мікрорайон “Бам”); вул. Івана Павла ІІ, 4 (мікрорайон “Каскад”).

Графік роботи ЦНАПів на офіційному сайті структури.

Список біблотек, де можна буде проголосувати:

 – Бібліотека-філія №13 (с. Хриплин, вул. Берегова 4в)

– Центральна дитяча бібліотека (вул. С. Бандери 8)

– Бібліотека-філія №2 (вул. Карпатська 14)

– Бібліотека-філія №3 (вул. Г.Хоткевича 52а)

– Бібліотека-філія №4 (вул. Є.Коновальця 132А)

– Бібліотека-філія №5 (вул. Галицька 100)

– Бібліотека-філія №6 (вул. Вовчинецька 188)

– Бібліотека-філія №7 (вул. Дністровська 22)

– Бібліотека-філія №8 (вул. Блавацького 1)

– Читальний зал центральної міської бібліотеки (вул. Пилипа Орлика 5)

– Бібліотека-філія №9 (с. Крихівці, вул. площа Двір 1)

– Бібліотека-філія №11 (с. Угорники, вул. Просвіти 4)

– Бібліотека-філія №12 (с. Микитинці, вул. Грицишина 10)

Графік роботи кожної бібліотеки можна знайти на сайті бібліотечної системи.

Цього року подано 142 проект, з них 40 – це великі проекти. Проголосувати одна людина може лише за один з них. Прийди й проголосуй , адже в твоїх силах вирішити, на що буде витрачено кошти міського бюджету.

До відома жителів села!

Відповідно до змін внесених Верховною Радою України 7 грудня 2017 року до Податкового кодексу України плата за землю за земельні ділянки надані для залізниць у межах смуг відведення справляється у розмірі 25 відсотків податку. В результаті внесених змін надходження від сплати земельного податку ПАТ «Українська залізниця» в бюджет Хриплинської сільської ради у 2018 році зменшується з 3 111 709 гривень до 777 927 гривень.  Втрати бюджету становлять 2 333 782 гривень.

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради, обурений наданням такої пільги, направили листа до Міністерства фінансів України щодо виділення додаткової дотації сільському бюджету с. Хриплин внаслідок надання пільг з земельного податку залізниці.

Міністерство фінансів України надали відповідь в якій зазначено, що змінами до Податкового кодексу України не визначено нових видів пільг, а встановлено нову ставку оподаткування. Тому підстав для надання додаткової дотації з державного бюджету немає.

Додатки: листування з Міністерством фінансів України.

Оголошення

У зв`язку з тимчасовим припиненням набору в ясельну групу в ДНЗ №31 «Мрія»  та початком електронної реєстрації, – запис дітей буде проводитись в молодшу групу на 2019 рік, дітей 2015-2016 р.н., яким на 1 вересня 2019 виповниться повних 3 роки!

Також, на 2018 буде відкрита реєстрація дітей 2012-2013 р.н. (добір в старшу групу), яким на 1 вересня 2018 р. виповниться повних 5 років.

Запис дітей в молодшу групу та дошкільників у старшу групу, буде відбуватися в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Тому просимо з`явитися батьків 16.04.2018 р. за адресою: вул. Незалежності, 9 (12 вікно) та зареєструвати Ваших дітей.

Для реєстрації дитини потрібно мати наступні документи:
*Паспорт одного з батьків
*Свідоцтво про народження дитини.