Вітаємо наших вчителів!

На колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради визначили кандидатів на призначення премії міського голови в галузі освіти. Від закладів освіти міста надійшло 53 персональні пропозиції. Шляхом таємного голосування члени колегії визначили кандидатів на призначення премії. До даного переліку ввійшли і вчителі Хриплинської ЗШ:
«Педагогічна надія» – Чорненька Ірина Іванівна, вчитель біології Хриплинської ЗШ;
«Зоряний старт» – Бецала Романа Василівна, учитель образотворчого мистецтва Хриплинської ЗШ.

Вітаємо наших вчителів та гордимося ними! 

Оголошення

19.04.2019р. з 09.00 години вулицями села їздитиме трактор, який збиратиме від домогосподарств гілки. Просимо всіх бажаючих підготувати гілки та знести їх під брами своїх домогосподарств.

І знову перемога!

Хриплинська сільська рада в чергове стала переможцем міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадського суспільства в місті Івано-Франківську з Проектом «Сьогодні аматори – завтра відомі виконавці» в обсязі фінансування 100 000 грн. Метою проекту є створення нових аматорських гуртків, розвиток творчих здібностей хриплинчан, проведення дозвілля, формування духовної та патріотичної свідомості громадян та зміцнення культурно-мистецької і просвітницької діяльності в с.Хриплин. Створення гуртків на місці відкриє можливості для ширшого кола хриплинчан розвинути свої таланти.

Проектом передбачено закупівлю інвентарю: баян, скрипка, труба, гітара, барабан, дзвіночки, дисплей із шейкерами, тамбурін, активна акустична система, еквалайзер, комплект комутації, фотоапарату, штативу та фотопаперу.

Оголошення

Просимо всіх землевласників (землекористувачів) останнього та передостаннього ряду урочища «Убереж» вийти на поле 04 квітня 2019 року на 10.00 год для опізнання своїх ділянок, встановлення кілків на межах, щоб не допустити помилок (зміщення) у фактичному використанні (обробітку) земель та на Публічній кадастровій карті України (с.Хриплин).

В даний час більшість громадян виявили бажання виготовити технічну документацію на земельні ділянки, присвоїти кадастрові номери до державних актів на право власності на землю жовтого кольору та реєстрації відповідно до чинного законодавства. Для цього землевпорядною проектною організацією буде проводитись обмір земельних ділянок.

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради

Готуємо гілля!

Нагадуємо, що з метою запобігання спалювання обрізаних гілок дерев  вже сьогодні  29.03.2019р. та 05.04.2019р. з 09.00 години вулицями села їздитиме трактор, який збиратиме від домогосподарств гілки.

Також нагадуємо, що в селі Хриплин облаштовано місця для складування гілля та зроблено компостні ями для опалого листя, сухої і скошеної трави, бур’янів та іншої рослинності за адресами:
1.Вул.Берегова,4 (позаду розібраних колгоспних ферм).
2.Між ставами та ГРП, поблизу домогосподарства Свистяка І. (вул.Берегова,14).
3.Перед Облпаливом (топленим складом) зліва (позаду домогосподарства вул.Автоливмашівська,132)
4.При в’їзді в урочище «Убереж» з урочища «За Довбушкою».
5.Урочище «Янові горби» (за стадіоном).
6.По вул.Польова (в’їзд в Луги зі сторони залізничного переїзду).
7.По вул.Елеваторна (позаду домогосподарства Федюка Володимира – вул.Елеваторна,4).
У випадку необхідності збільшення кількості місць для компостних ям та складування гілля і при наявності відповідної вільної території просимо подавати пропозиції, щодо облаштування таких місць для компостних ям та складування гілля.

Оголошення

18.03.2019 року загублено паспорт на імя Гнатушко Софія Йосипівна, а також абонетні книжки по розрахунку за електроенергію та за газ по домогосподарству вул.Виробнича, 4 в сХриплин. Просимо повернути знайдені документи власнику або у виконавчий комітет Хриплинської сільської ради. 

Оголошення

Нагадуємо, що з метою запобігання спалювання обрізаних гілок дерев  вже сьогодні 22.03.2019р., а також 29.03.2019р. та 05.04.2019р. з 09.00 години вулицями села їздитиме трактор, який збиратиме від домогосподарств гілки.

Оголошення

Повідомляємо, що в селі Хриплин облаштовано місця для складування гілля та зроблено компостні ями для опалого листя, сухої і скошеної трави, бур’янів та іншої рослинності за адресами:
1.Вул.Берегова,4 (позаду розібраних колгоспних ферм).
2.Між ставами та ГРП, поблизу домогосподарства Свистяка І. (вул.Берегова,14).
3.Перед Облпаливом (топленим складом) зліва (позаду домогосподарства вул.Автоливмашівська,132)
4.При в’їзді в урочище «Убереж» з урочища «За Довбушкою».
5.Урочище «Янові горби» (за стадіоном).
6.По вул.Польова (в’їзд в Луги зі сторони залізничного переїзду).
7.По вул.Елеваторна (позаду домогосподарства Федюка Володимира – вул.Елеваторна,4).
У випадку необхідності збільшення кількості місць для компостних ям та складування гілля і при наявності відповідної вільної території просимо подавати пропозиції, щодо облаштування таких місць для компостних ям та складування гілля.

Оголошення

З метою покращення роботи у сфері задоволення культурних потреб дітей, підлітків та молоді, а також правильної та змістовної організації дозвілля просимо пройти анкетування (завантажити).

Заповнені анкети просимо подавати до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-в, директору Народного дому Левчук Н.В. або відсилати на електронну адресу hruplun_rada@ukr.net.

Чекаємо на Ваші пропозиції.

Любі хриплинчанки!

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих. Будьте здоровими, віри, надії, любові вам! Почувайтеся щасливими незважаючи на день в календарі!

З найкращими побажаннями

Сільський голова                                                  Роман Соколик

Збережемо первоцвіти!

Останніми роками кількість первоцвітів в Україні значно скоротилася. Рослини, які віщують нам прихід весни, за останні десятиліття опинилися на межі зникнення. Це відбувається внаслідок господарського освоєння місць зростання первоцвітів, намагання окремих людей перетворити їх на засіб заробітку. І саме з вини людей зазнають бездушного винищення.

Кожна частина рослини відповідає за виконання певних функцій, порушення яких призводить до її загибелі. При зриванні квітів, частіше за все цибулина та коріння ушкоджується, з’являється, можливість проникнення бактерій та інших мікроорганізмів в утворену рану. Основна функція листків – це фотосинтез, тобто створення поживних речовин, які відкладаються в бульбі, цибулині. Тому, зриваючи листки, ми не даємо можливості бульбі чи цибулині набратися сил і прорости наступного року. Первоцвіти є єдиним джерелом живлення для багатьох видів комах. Зникнуть первоцвіти – зникне величезна кількість метеликів, бджіл, джмелів, інших комашок, котрі захищають ліс від шкідників. Дерева почнуть хворіти й всихати. Цей ланцюжок неважко продовжити й до самої людини, яка, образно кажучи, рубає гілку, на якій сидить…

За зривання червонокнижної квітки в Україні тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

Оголошення!

Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Спалювання трави аж ніяк не сприяє підвищенню родючості грунтів. Адже висока температура при горінні знищує всю мікрофлору, що утворюється у верхньому шарі грунту.

Гинуть не тільки мікроорганізми, але й знищуються гнізда птахів: як крижень, чайка, травник, бекас, очеретяна і звичайна вівсянки, польовий і лісовий жайворонки, щевриків. Гинуть практично всі тварини, що живуть у сухій траві або на поверхні грунту (зайці, їжаки, плазуни, земноводні). Хтось згорає, хтось задихається від диму .

Під час пожеж гине багато комах, їх личинки, лялечки, а також сонечка, туруни, дощові черв’яки та інші дрібні тварини, які беруть участь у процесі утворення грунту.                         

Тому, ми наполегливо просимо не випалювати суху траву, рослинні залишки та побутові відходи (сміття).  Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе. Давайте запобігати вогняному лиху разом.

До порушників природоохоронного законодавства застосовуються заходи адміністративного впливу згідно ст. 77-1 КУпАП – на громадян накладається штраф . За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність.

Оголошення

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. З метою підготовки достовірних списків виборців, запрошуємо мешканців уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб.110 (I поверх).

До уваги жителів села!

12.03.2019 року о 16.00 год в приміщенні Хриплинської сільської ради вестиме прийом громадян з особистих питань керуючий справами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Михайлович ШЕВЧУК.

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради звертається з проханням до усіх небайдужих мешканців села до 04.02.2018 року подати пропозиції (ескізи) щодо вигляду каплиці, яку планують побудувати в урочищі “Рінь”.

Пропозиції просимо подавати до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради (вул.Берегова,4-В) або на електронну адресу  rada@khryplyn.if.ua

Оголошення!

22 січня 2019 року о 13.30 на перехресті вул.Тисменицька та вул.Юності (біля Кооператора), буде утворено символічний ланцюг єдності, який буде проходити через усе місто (до мікрорайону Пасічна).

О 13.00 год біля магазину “Добробут” усіх бажаючих долучитися до акції чекатиме автобус, який відвезе до Кооператора, а потім привезе назад до села.

Оголошення

22 січня відзначатимемо День соборності України (День Злуки).
У нашому сьогоденні дуже важливо бути у злуці! Запрошуємо усіх бажаючих, 22 січня 2019 року о 13.30 на перехресті вул.Тисменицька та вул.Юності (біля Кооператора), утворити символічний ланцюг єдності, який буде проходити через усе місто (до мікрорайону Пасічна). Пам’ятаймо, що кожен із нас є маленькою, але дуже важливою частинкою нашої Держави! Будьмо в єдності!

Оголошення

І знову невтішна інформація…

Цього разу біда стукає у дім гравця ФК «Бистриця» с. Хриплин Мазурика Василя Ярославовича. Захворів його дворічний синочок Сашко. Діагноз: синдром Віскота-Олдріча. Допомогти хлопчику може тільки трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку  (вартість такої операції може досягати 200 000 доларів). Певна річ, таких коштів родина не в силі зібрати.

Просимо підтримати сім’ю гравця нашої футбольної команди молитвою та фінансово .

Батько – Мазурик Василь Ярославович. відкрив картковий рахунок в у.

Номер картки для зарахування – 5168 7573 7577 5188 (ПриватБанк)

Телефон батька – 050 2928 739.

Оголошення

28 листопада 2018 року о 15.00 год. відбувся конкурс з відбору виконавців  земельних торгів  без залучення бюджетних коштів. Переможцем конкурсу з відбору виконавця земельних торгів визначено Івано-Франківську аграрну товарну біржу по трьох  земельних ділянках :

  • земельна ділянка орієнтовною площею 0,40 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Івано-Франківська міська рада, с.Хриплин, вул.Елеваторна ,14- В (іля земельної ділянки ПП «Еталон» з кадастровим номером: 2610197401:18:001:0018);
  • земельна ділянка орієнтовною площею 0,46 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Івано-Франківська міська рада, с.Хриплин, вул.Пресмашівська,10Г (навпроти земельної ділянки ТОВ «ІСТЕЙТ-ІФ» з кадастровим номером: 2610197401:18:001:0069);
  • земельна ділянка орієнтовною площею 1,40 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Івано-Франківська міська рада, с.Хриплин, вул.Пресмашівська ,10-Ж (біля земельної ділянки ПП «Тростянці»з кадастровим номером : 2610197401:18:001:0059).

До уваги жителів села!

Нещодавно в мережі інтернет з’явилася інформація, що ніби Івано-Франківськ хоче купити в Хриплина 14 гектарів землі. І з цього приводу виникло дуже багато розмов та непорозумінь. Тому хочемо внести деяку ясність у ситуація, яка склалася.

Івано-Франківська міська рада планує створити у Хриплинському промисловому вузлі індустріальний (промисловий) парк для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля, а також залучення нових інвесторів, що дасть можливість створити робочі місця.

Мова йде про земельні ділянки, які розташовані у промисловій зоні с.Хриплин та ще з 90-х років знаходяться у приватній власності. У ЗМІ написано «…купити у с.Хриплин». А фактично ведуться переговори із власниками земель в Хриплинській промисловій зоні, які не ведуть господарську діяльність та не використовують потенціал цих земель. Землі фактично заросли чагарниками, травою. Кожного року на цих землях трапляються загорання сухої трави та виявляються стихійні сміттєзвалища. Тому фактично викуповувати землі будуть у власників цих земельних ділянок.

Щодо переваг, то Хриплинська промислова зона може перетворитися в одне з привабливих для інвесторів місць, де можна вести господарську підприємницьку діяльність, та як разом із індустріальним (промисловий) парком планується оновити мережі та ремонт доріг, що дуже важливо та вигідно для громади с.Хриплин.

Так як дане питання виявило великий інтерес громади – сільський голова Соколик Роман 09.12.2018р. більш детальніше розповість по даних землях.

Нагадуємо 09.12.2018 року у приміщенні Народного дому с.Хриплин о 15:00 год відбуватиметься Звіт сільського голови за 2018 рік.

Якщо у Вас будуть виникати запитання просимо звертатися у Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В або за номером телефону 58-77-29. Ми відкриті до спілкування.

Оголошення

Нагадуємо,  що на території с.Хриплин встановлено контейнери для збору сортованого сміття (скла та ПЕТ-пляшок).

Контейнери встановлено:
1) на вул.Горішня;
2) на перехресті вул.Горішня та вул.Хліборобів;
3) на вул.Торговельна;
4) біля магазину “Продукти” (вул.Автоливмашівська,179);
5) біля магазину “Добробут”;
6) біля магазину “Продукти” (навпроти школи);
7) на зупинці біля магазину “Люкс”;
8) біля сільської ради (вул.Берегова,4-В);
9) на перетині вул.Стартова та вул.Берегова;
10) біля переїзду;
11) на вул.Лісова;
12) на тролейбусній зупинці.

Просимо всіх жителів села сортувати сміття та вивозити його у визначені місця збору.

До уваги хриплинчан!

09.12.2018 р. о 15.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин за адресою вул. Берегова, 4-В, с.Хриплин, відбудеться схід села.

Розглядатимуться такі питання:
1.Звіт сільського голови.
2.Запитання до сільського голови.
3.Пропозиції від жителів села щодо заходів на 2019 рік.
4.Громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення сільської ради “Про Положення про оренду земельних ділянок комунальної власності у селі Хриплин”.

Оголошення

В державний заклад дошкільної освіти” МРІЯ” с. Хриплин, потрібний музичний керівник! Вимоги: любов до дітей, вища музична освіта, володіння клавішним інструментом, бажання та вміня працювати з дітьми, креативність. ЗП 0.75 ставки від мінімальної. Графік роботи та детальна інформація за телефоном 0665290463 Віктор Володимирович.