Вітаємо новостворену сім’ю!

Вітаємо новостворену сім’ю Вітенко!

Дорогі молодята! Шлюб міцно поєднав вас, зробивши найближчими один одному людьми. Нехай почуття, що з’єднують вас, будуть міцними. Нехай ваш дім буде наповнений сонячним світлом і теплом, хай ніколи не покине його любов і щастя, хай дзвенить у ньому веселий дитячий сміх. Бережіть один одного, розумійте один одного, любіть один одного. Будьте завжди здорові та щасливі!

                                                     

Вітаємо новостворену сім’ю!

Вітаємо новостворену сім’ю Олійників!

Нехай ваше подружнє життя буде наповнене коханням, радістю, благополуччям! Любіть, оберігайте, поважайте, допомагайте один одному завжди, щоб не готувало вам майбутнє!

Вітаємо новостворену сім’ю!

Вітаємо новостворену сім’ю Вереміїв!

Бажаємо по житті пливти в одному човні, долаючи всі пороги, нерівності і пологі спуски. Бути разом в спеку і в холод, влітку і взимку, грози і град, слідувати один за одним, куди б не прямували. В любові і радості, в горі і печалі, у хворобі й здоров’ї бути завжди разом! Щасливого подружнього життя!

Святкування 580-ї річниці села Хриплин

25 вересня 2016 року відбулося святкування 580 річниці села Хриплин. Святкова програма, яка тривала увесь день, розпочалася о 12.00 год. змаганнями «Козацькі забави», які відбувалися на спортивну майданчику біля Народного дому. Далі увага мешканців та гостей села перемістилася на святкові урочистості з нагоди освячення ДНЗ «Мрія» №31, що у с.Хриплин, відкриття якого із нетерпінням чекали його жителі.  Усі присутні мали можливість оглянути приміщення новозбудованого садочка та його територію.

Читати далі