До уваги всіх жителів села!

До уваги всіх жителів села!

Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення, необхідно навчитись правильно сортувати сміття. Результат для навколишнього середовища – повітря чистіше, поліпшується якість води і загальний рівень забруднення знижується.

Отож, задля збереження навколишнього середовища (від чого залежить здоров’я людей), з листопада 2017 р. у селі Хриплин від домогосподарств хриплинчан забиратиметься сортоване сміття (скло, папір, бутилки пластмасові, целофан (кульки).

Про графік вивозу додатково буде повідомлено.

Будьмо свідомими громадянами та патріотами своєї Батьківщини!

З Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм захисників та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам.

Козацькі забави

03.09.2017р. о 13.00 год відбудуться козацькі забави присвячені Дню села (майданчик біля Народного дому) на яких будуть такі змагання:

– чемпіонат села з вуличного футболу

(умови: 5 чоловік з вулиці, мікрорайону , вік необмежений )

ПРИЗИ:

1 місце – кубок, медалі, 1000 грн.

2 місце – медалі, 500 грн.

  • турнір з шахів

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

  • Штовхання гирі

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

  • Віджимання

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

  • Підтягування на турніку

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

З Днем прапора!

Вітаємо усіх із Днем прапора! Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Він відображує славу багатьох поколінь українців! Зі святом, дорогі хриплинчани!

Оголошення!

До уваги батьків, дітям яких станом на 01.09.2017 р. виповниться 2 роки. ДНЗ №31 “Мрія” с.Хриплин проводить прийом заяв щодо зарахування дітей у ясельну групу. 

За додатковою інформацією просимо звертатися у ДНЗ №31 “Мрія” або у виконавчий комітет Хриплинської сільської ради.

Виїзна акція центру зайнятості

14.07.2017р. о 13.00год.  в Народному домі  с. Хриплин відбудеться «Виїзна акція центру зайнятості». На  даному  заході  буде можливість ознайомитись з послугами  служби  зайнятості та  актуальними  вакансіями  на ринку  праці.

Оголошення

30 червня 2017 року на черговому засіданні сесії Хриплинської сільської ради було розглянуто проект регуляторного акта “Про порядок продажу земельних ділянок (прав на них) комунальної власності територіальної громади с.Хриплин” та проект регуляторного акта “Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік”.

З рішеннями сесії Хриплинської сільської ради можна ознайомитися у розділі “Публікації”/”Рішення сесії”.

Про розгляд регуляторного акта

27 червня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Хриплинської сільської ради було розглянуто проект регуляторного акта “Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік”.

З рішення виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням http://khryplyn.if.ua/pro-vnesennya-na-rozglyad-sesi%D1%97-silsko%D1%97-radi-proektu-rishennya-pro-vstanovlennya-stavok-zemelnogo-podatku-na-2018-rik.html

Про розгляд регуляторного акта

27 червня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Хриплинської сільської ради було розглянуто проект регуляторного акта “Про порядок продажу земельних ділянок (прав на них) комунальної власності територіальної громади с.Хриплин”.

З рішення виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням http://khryplyn.if.ua/pro-poryadok-prodazhu-zemelnix-dilyanok-prav-na-nix-komunalno%D1%97-vlasnosti-teritorialno%D1%97-gromadi-s-xriplin.html

До уваги жителів села Хриплин!

На виконання ст.63 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації роботи по попередженню пожеж та їх ліквідації проводитимуться загальні збори жителів с.Хриплин для створення та організації роботи добровільної пожежної дружини на території Хриплинської сільської ради.

Осіб, які виявлять бажання стати членами добровільної пожежної дружини, просимо попередньо  подати заяви у виконавчий комітет Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В.

Членом добровільної пожежної дружини може бути особа, яка досягла 21-річного віку і здатна, за своїми здібностями і станом здоров’я, виконувати покладені на неї обов’язки.

Загальні збори відбудуться  13 липня 2017 року о 17.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою вул.Берегова,4-В.

ШАНОВНІ  ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ!

Просимо Вас сплатити земельний податок за користування земельними ділянками.  Інформацію щодо нарахованої суми податку Ви можете отримати в виконкомі Хриплинської сільської ради за тел. 587729.

Податок можна сплатити через установи банку, а також у відділенні поштового зв’язку с. Хриплин  на вул. Автоливмашівська, 151 за такими реквізитами:
Хриплинська сільська рада
р/р 33213813700007 в ГУДКСУ в Івано-Франківській області
МФО 836014 код ЄДРПОУ 04356432
Код доходу 18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»
Код ЗКПО – 37952250.

Татусі, зі святом вас!

Вчора, у третю неділю червня, відзначали міжнародний День тата.

Вітаємо усіх татусів! Ви – опора та надія, приклад для наслідування, ви – наші захисники!

Буває так, що тато боїться показати свою ніжність…Але саме він турботливо вкривав тебе, маленького, теплою ковдрою на ніч. Саме татові натруджені руки помагали змайструвати першу годівницю. Ваша турбота дає нам відчуття захищеності та впевненості.

Будьте здоровими та щасливими!

З Днем захисту дітей!

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради вітає усіх маленьких хриплинчан із Днем захисту дітей! Ростіть здоровими, щасливими, ревними християнами та справжніми патріотами своєї Батьківщини!

Шановні батьки, діти – Господній дар!Поважаймо їхні права, пам’ятаймо, що життя і здоров’я дітей має бути найбільшим пріоритетом! Діти – це майбутнє!

Підприємство запрошує на роботу.

Підприємство на території Автоливмашу ( вул.Юності); спеціалізація: деревообробка.
Професії:
1.Начальник виробництва.
2.Технолог.
3.Селектор (сортувальник) продукції.
4.Оператори деревообробних верстатів.
Тел.0970022008 – Олег Дмитрович.
Вимоги: лісотехнічна освіта, досвід роботи з деревом від 1 року.
Умови праці: офіційне працевлаштування, повний робочий день (08:00-17:00).

Схід села!

21 травня 2017 року о 15.00 год у приміщенні Народного дому с.Хриплин відбудеться схід села.
Розглядатимуться такі питання:
1.Обговорення Генерального плану села.
2.Про поховання та бронювання місць на сільському кладовищі.
3.Про добровільне об’єднання громад.
4.Пропозиції від жителів села.

Зі святом, матері!

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка – його МАТИ. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя. Якби ми зібрали всі слова землі, то і їх би не вистачило для того, щоб подякувати ВАМ за стежини, що ВИ проклали і прокладаєте в нашій долі. Хай завжди і у всьому ВАС супроводжує по життю безмежна любов рідних. Нехай щедра українська природа дарує міцне здоров’я на многії літа, а журба обминає дім, щоб ВАШІ невтомні руки ще довго обіймали нас своїми теплими крилами. Бажаємо рідненькі, аби молодість ВАША ще довго квітла. Достатком хай оселя буде повна, нехай скликає онуків та дітей і до ста літ, щоб наші МАТЕРІ зустрічали на порозі гостей. Кожен день починався з посмішкою та щоб  ВИ були  по-справжньому щасливі!

З найтеплішими побажаннями,

сільський голова Роман Соколик

 

Громадське обговорення та слухання проекту Генерального плану с.Хриплин

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчий комітет Хриплинської сільської ради повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план с.Хриплин». Читати далі

Оголошення!

04 квітня 2017р. о 16.00 год. в приміщенні Народного дому с.Хриплин відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території будівництва лінійного елеватора по вул. Пресмашівська в с.Хриплин.