ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради звертається з проханням до усіх небайдужих мешканців села до 04.02.2018 року подати пропозиції (ескізи) щодо вигляду каплиці, яку планують побудувати в урочищі “Рінь”.

Пропозиції просимо подавати до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради (вул.Берегова,4-В) або на електронну адресу  rada@khryplyn.if.ua

Оголошення!

22 січня 2019 року о 13.30 на перехресті вул.Тисменицька та вул.Юності (біля Кооператора), буде утворено символічний ланцюг єдності, який буде проходити через усе місто (до мікрорайону Пасічна).

О 13.00 год біля магазину “Добробут” усіх бажаючих долучитися до акції чекатиме автобус, який відвезе до Кооператора, а потім привезе назад до села.

Оголошення

22 січня відзначатимемо День соборності України (День Злуки).
У нашому сьогоденні дуже важливо бути у злуці! Запрошуємо усіх бажаючих, 22 січня 2019 року о 13.30 на перехресті вул.Тисменицька та вул.Юності (біля Кооператора), утворити символічний ланцюг єдності, який буде проходити через усе місто (до мікрорайону Пасічна). Пам’ятаймо, що кожен із нас є маленькою, але дуже важливою частинкою нашої Держави! Будьмо в єдності!

Оголошення

І знову невтішна інформація…

Цього разу біда стукає у дім гравця ФК «Бистриця» с. Хриплин Мазурика Василя Ярославовича. Захворів його дворічний синочок Сашко. Діагноз: синдром Віскота-Олдріча. Допомогти хлопчику може тільки трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку  (вартість такої операції може досягати 200 000 доларів). Певна річ, таких коштів родина не в силі зібрати.

Просимо підтримати сім’ю гравця нашої футбольної команди молитвою та фінансово .

Батько – Мазурик Василь Ярославович. відкрив картковий рахунок в у.

Номер картки для зарахування – 5168 7573 7577 5188 (ПриватБанк)

Телефон батька – 050 2928 739.

Оголошення

28 листопада 2018 року о 15.00 год. відбувся конкурс з відбору виконавців  земельних торгів  без залучення бюджетних коштів. Переможцем конкурсу з відбору виконавця земельних торгів визначено Івано-Франківську аграрну товарну біржу по трьох  земельних ділянках :

 • земельна ділянка орієнтовною площею 0,40 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Івано-Франківська міська рада, с.Хриплин, вул.Елеваторна ,14- В (іля земельної ділянки ПП «Еталон» з кадастровим номером: 2610197401:18:001:0018);
 • земельна ділянка орієнтовною площею 0,46 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Івано-Франківська міська рада, с.Хриплин, вул.Пресмашівська,10Г (навпроти земельної ділянки ТОВ «ІСТЕЙТ-ІФ» з кадастровим номером: 2610197401:18:001:0069);
 • земельна ділянка орієнтовною площею 1,40 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Івано-Франківська міська рада, с.Хриплин, вул.Пресмашівська ,10-Ж (біля земельної ділянки ПП «Тростянці»з кадастровим номером : 2610197401:18:001:0059).

До уваги жителів села!

Нещодавно в мережі інтернет з’явилася інформація, що ніби Івано-Франківськ хоче купити в Хриплина 14 гектарів землі. І з цього приводу виникло дуже багато розмов та непорозумінь. Тому хочемо внести деяку ясність у ситуація, яка склалася.

Івано-Франківська міська рада планує створити у Хриплинському промисловому вузлі індустріальний (промисловий) парк для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля, а також залучення нових інвесторів, що дасть можливість створити робочі місця.

Мова йде про земельні ділянки, які розташовані у промисловій зоні с.Хриплин та ще з 90-х років знаходяться у приватній власності. У ЗМІ написано «…купити у с.Хриплин». А фактично ведуться переговори із власниками земель в Хриплинській промисловій зоні, які не ведуть господарську діяльність та не використовують потенціал цих земель. Землі фактично заросли чагарниками, травою. Кожного року на цих землях трапляються загорання сухої трави та виявляються стихійні сміттєзвалища. Тому фактично викуповувати землі будуть у власників цих земельних ділянок.

Щодо переваг, то Хриплинська промислова зона може перетворитися в одне з привабливих для інвесторів місць, де можна вести господарську підприємницьку діяльність, та як разом із індустріальним (промисловий) парком планується оновити мережі та ремонт доріг, що дуже важливо та вигідно для громади с.Хриплин.

Так як дане питання виявило великий інтерес громади – сільський голова Соколик Роман 09.12.2018р. більш детальніше розповість по даних землях.

Нагадуємо 09.12.2018 року у приміщенні Народного дому с.Хриплин о 15:00 год відбуватиметься Звіт сільського голови за 2018 рік.

Якщо у Вас будуть виникати запитання просимо звертатися у Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В або за номером телефону 58-77-29. Ми відкриті до спілкування.

Оголошення

Нагадуємо,  що на території с.Хриплин встановлено контейнери для збору сортованого сміття (скла та ПЕТ-пляшок).

Контейнери встановлено:
1) на вул.Горішня;
2) на перехресті вул.Горішня та вул.Хліборобів;
3) на вул.Торговельна;
4) біля магазину “Продукти” (вул.Автоливмашівська,179);
5) біля магазину “Добробут”;
6) біля магазину “Продукти” (навпроти школи);
7) на зупинці біля магазину “Люкс”;
8) біля сільської ради (вул.Берегова,4-В);
9) на перетині вул.Стартова та вул.Берегова;
10) біля переїзду;
11) на вул.Лісова;
12) на тролейбусній зупинці.

Просимо всіх жителів села сортувати сміття та вивозити його у визначені місця збору.

До уваги хриплинчан!

09.12.2018 р. о 15.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин за адресою вул. Берегова, 4-В, с.Хриплин, відбудеться схід села.

Розглядатимуться такі питання:
1.Звіт сільського голови.
2.Запитання до сільського голови.
3.Пропозиції від жителів села щодо заходів на 2019 рік.
4.Громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення сільської ради “Про Положення про оренду земельних ділянок комунальної власності у селі Хриплин”.

Оголошення

В державний заклад дошкільної освіти” МРІЯ” с. Хриплин, потрібний музичний керівник! Вимоги: любов до дітей, вища музична освіта, володіння клавішним інструментом, бажання та вміня працювати з дітьми, креативність. ЗП 0.75 ставки від мінімальної. Графік роботи та детальна інформація за телефоном 0665290463 Віктор Володимирович.

Оголошення!

Оголошується конкурс на назву 9-ти вулиць в масиві “Янові горби” с.Хриплин.

Просимо всіх бажаючих подавати свої пропозиції до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради оп вул.Берегова,4-В або за номером телефону 58-77-29 або на електронну адресу rada@khryplyn.if.ua.

Вітаємо юних спортсменів

Вітаємо юних спортсменів с.Хриплин, які перемогли у Відкритому кубку Івано-Франківської області серед закладів загальної та вищої освіти:

Ровенко Вікторія – І місце;

Пац Ангеліна – І місце;

Пац Владислав – І місце;

Бабій Софія – ІІ місце;

Федюк Віолетта – ІІ місце.

Дорогі друзі!

Наш онкохворий односельчанин Андрійко Бурик пройшов другий курс хіміотерапії, зараз йде відновлення організму. В першій половині листопада розпочнеться третій курс хіміотерапії, він буде найважчим…Нагадуємо, що за протоколом лікування йому потрібно пройти 6 курсів хіміотерапії (вартість однієї становить 140 000 грн.). Також постійно потрібні донори крові.
Просимо про молитву за здоров’я Андрійка! А також, за фінансову підтримку та по можливості донорство крові.
Не залишаймо наших односельчан на одинці з бідою!
Клінічний діагноз: Анапластична великоклітинна лімфома. ІСD-O code 9714/3.
Мама: Бурик Леся Василівна
Конт. тел. 097 640 3100
Номер картки: 5167490143528066

До уваги жителів с.Хриплин.

Встановлено ще чотири контейнери для збору сортованого сміття (скла та ПЕТ-пляшок) на території с.Хриплин:
1) біля магазину “Добробут”;

2) біля магазину навпроти школи;
3) на вул.Лісова;
4)біля залізничного переїзду.

Просимо всіх жителів села сортувати сміття та вивозити його у визначені місця збору.

До уваги жителів с.Хриплин.

Сьогодні встановлено перші контейнери для збору сортованого сміття (скла та ПЕТ-пляшок) на території с.Хриплин.

Контейнери встановлено:
1) біля сільської ради (вул.Берегова,4-В);
2) на перетині вул.Стартова та вул.Берегова;
3) на зупинці біля магазину “Люкс”.

Просимо всіх жителів села сортувати сміття та вивозити його у визначені місця збору.

А також нагадуємо, що до кінця року буде проводитися вивіз сортованого сміття від домогосподарств:
03.11.2018 р. – сортоване сміття;
01.12.2018 р. – сортоване сміття.

 

 

Оголошення

Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №995 вд 13.09.2018 р. створено мобільну групу із профілактики і запобігання спалювання сухої рослинності та побутових відходів на території міської ради.

У період з 01.10.2018 р. по 12.10.2018 р. мобільною групою проводились обстеження сіл міської ради і на території с.Хриплин виявлено низку порушень.

На даний час порушники відбулися попередженням. Однак спалювання сухої рослинності тягне за собою накладання штрафу. Стаття 77.1 Кодексу УКраїни про адміністративні правопорушення: 

Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Необізнаність населення в небезпеках, які несе в собі паління трави є однією з причин, чому це явище досі побутує у наших краях, причому настільки масово. Отож, слід кожному пояснити і доступно донести, НАСКІЛЬКИ це НЕБЕЗПЕЧНО.

СПАЛЮВАННЯ ТРАВИ ТА ІНШИХ ВІДХОДІВ НЕСЕ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я БЕЗЛІЧ НЕБЕЗПЕК:

 • розвиток алергії
 • утруднення дихання, кашель, першіння в горлі
 • сильний головний біль
 • підвищення температури
 • респіраторні захворювання
 • зниження здатності організму протистояти мікробам
 • ушкодження імунної, нервової, ендокринної системи і репродуктивних функцій
 • розлади шлунку
 • онкологічні захворювання.

СПАЛЮВАННЯ ТРАВИ ТА ІНШИХ ВІДХОДІВ ЗАВДАЄ ЖОРСТОКИЙ УДАР ПО ЕКОЛОГІЇ:

 • гинуть рослини, звірі, плазуни, земноводні та комахи
 • дим від вогнищ утворює смоґ
 • посилення “парникового ефекту”, який призводить до несприятливих змін і коливань клімату на планеті.

ПАЛЮВАННЯ ТРАВИ ЗАВДАЄ НЕПОПРАВНОЇ ШКОДИ ВЛАСНОМУ ГОСПОДАРСТВУ:

 • зниження родючості ґрунту
 • збільшення росту бур’янів
 • загибель усієї мікрофлори ґрунту.

Пам’ятайте! Спалювання трави та інших відходів несе непоправну шкоду здоров’ю населення та екології міста.

Просимо всіх бути свідомими та не шкодити собі та оточуючим.

До уваги всіх платників податків!

У виконавчий комітет Хриплинської сільської ради надійшла інформація від податкової інспекції про наявні заборгованості по сплаті земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про суму заборгованості ви можете дізнатися за номером телефону 58-72-72, 58-77-29 та у виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради за адресою: вул.Берегова,4-В, с.Хриплин.

У разі, якщо ви не погоджуєтесь із нарахованою сумою боргу, вам потрібно звернутися у Головне управління державної фіскальної служби за адресою: вул.Незалежності,20, м.Івано-Франківськ.

Також, якщо ви належите до однієї з пільгових категорій (учасник АТО, пенсіонер, багатодітна сім’я, інвалід і т.д.), то вам потрібно особисто звернутися у Головне управління державної фіскальної служби за адресою: вул.Незалежності,20, м.Івано-Франківськ.

Вітання сільського голови

Шановні односельчани! Щиро вітаю вас з Покровом Пресвятої Богородиці,з Днем захисника України, Днем української повстанської армії, Днем українського козацтва.

У цей день поєднуються наші християнські традиції зі спадщиною українського козацтва, української повстанської армії та воїнів незалежної України. В традиції українського народу –  поважати і шанувати своїх оборонців. Ми завжди низько вклонятимемося  тим,  хто в лиху годину мужньо боронив і боронить українську землю, тим, кого не вдалося скорити жодному ворогу. Вітаючи з  Днем захисника України та Днем українського козацтва, не можна не згадати, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а усі громадяни, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують захист держави.

Вітаю дорогі хриплинчани, нехай омофор Матері Божої завжди буде над нашими домівками, здоров’я нам, віри у завтрашній день, вдячності за вчорашній та любові в сьогоднішньому. Сердечно бажаю вам наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З найкращими побажаннями сільський голова                       Роман Соколик

Вітання хриплинським героям

Особливі вітання линуть героям сучасності, нашим односельчанам, людям, які творять, або творили  сьогодення жертвуючи власним комфортом, дивлячись страху та випробуванням прямо в вічі .  Ваш вклад у нашу державність неможливо переоцінити.

Член УПА:

Гах Стефан Прокопович

Учасники АТО:

Шак Андрій  Петрович

Вітенко  Дмитро  Михайлович

Смігоровський  Роман  Григорович

Жовкевич  Микола Петрович  

Прокопців  Василь  Петрович

Левицький Ярослав Володимирович

Вітенко  Олег Ярославович

Травінська Вікторія Василівна

Гінчук Василь Михайлович

Качур Юрій Васильович

Носик Ігор Васильович

Таборський Руслан Мирославович

Озарко  Володимир Михайлович

Маріяш  Віталій Михайлович

Качур  Володимир  Миколайович

Яковишин Тарас Борисович

Федюк Володимир Миколайович

Подолянко Ярослав Васильович

Портечин Роман Богданович

Могила Мирослав Петрович

         Низький уклін Тобі, наш герою! Дякуємо! Гордимось! Зносим до Господа молитву за Тебе! Твоє ім’я записане золотими літерами на сторінках  історії Хриплина…

Оголошення

26 жовтня 2018 року о 15.00 год. в приміщені Народного дому с. Хриплин за адресою : с.Хриплин, вул. Берегова, 4В, відбудуться громадські слухання щодо винесення проекту рішення на розгляд сесії Хриплинської сільської ради «Про включення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності територіальної громади с.Хриплин, до переліку вільних від забудови земельних ділянок, що розташовані в Хриплинському промисловому вузлі, призначених для продажу права оренди на земельних торгах (аукціон)».

Громадське обговорення та слухання Детального плану території для будівництва житлового кварталу по вул.Берегова,4 в с.Хриплин

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчий комітет Хриплинської сільської ради повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території в межах населеного пункту для будівництва житлового кварталу на території с.Хриплин Івано-Франківської міської ради по вул.Берегова,4».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Хриплинської сільської ради за адресою: с.Хриплин, вул. Берегова, 4-В до 25 жовтня 2018 року з дня опублікування цього повідомлення на веб-сайті Хриплинської сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються виконавчим комітетом Хриплинської сільської ради до 25 жовтня 2018 року з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські  слухання  будуть  проходити  26 жовтня 2018 року о 16.00  год. в приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою: вул.Берегова,4-В.

Відповідальний за організацію розгляду спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) виконавчого комітету Хриплинської сільської ради Ромак Н.Р.

  

Оголошення

Дорогі хриплинчани!

Нещодавно ми публікували інформацію про  маленького хриплинчанина, БУРИКА АНДРІЯ СЕРГІЙОВИЧА, 13.12.2008р.н., який проживає по вул. Автоливмашівська, 155 (біля поштового відділення зв’язку) в с.Хриплин Івано-Франківської міської ради , який з 15.08.2018 року знаходиться на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Клінічний діагноз: Анапластична великоклітинна лімфома. ІСD-O code 9714/3.

Андрійко пройшов перший курс хіміотерапії, зараз йде відновлення організму. За протоколом лікування йому потрібно пройти 6 курсів хіміотерапії (вартість однієї становить  140 000 грн.). Також постійно потрібні донори крові.

Просимо про молитву за здоров’я Андрійка! А також, за фінансову підтримку та по можливості донорство крові.

Не залишаймо наших односельчан на одинці з бідою!

Мама: Бурик Леся Василівна

Конт. тел. 097 640 3100

Номер картки: 5167490143528066

Увага! Шахраї!

До уваги жителів с.Хриплин! Вулицями села ходить жінка, яка ніби збирає гроші для хворих дітей (зокрема і для сина Бурик Лесі). Просимо всіх бути уважними та не давати гроші незнайомим людям. 

Як тільки дана особа з’явиться у вас, просимо негайно повідомляти сільського голову за номером телефону 0992382909.

Дорогі хриплинчани, друзі та просто небайдужі люди!

У дім наших односельчан постукала велика біда. Маленький хлопчик, БУРИК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, 13.12.2008р.н., який проживає по вул.Автоливмашівська, 155 (біля поштового відділення зв’язку) в с.Хриплин Івано-Франківської міської ради важко захворів.  З 15.08.2018 року дитина знаходиться на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Клінічний діагноз: Анапластична великоклітинна лімфома. ІСD-O code 9714/3. Корінні жителі с.Хриплин добре знають цю сім’ю. Мама дитини, Бурик Леся Василівна, виховує дітей сама (чоловік помер 2014р.), працює вчителем у школі. У сім’ї важке матеріальне становище. Підтверджуючі документи захворювання є у Виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради. Просимо всіх небайдужих допомогти!

Мама: Бурик Леся Василівна

Конт. тел. 097 640 3100

Номер картки: 5167490143528066 (картка Ощадбанку).

Оголошення

На сільському стадіоні проводяться тренування футбольної команди (тренер – Гуменяк Василь Юрійович). Просимо усіх бажаючих приходити на тренування.

Цього тижня тренування відбудеться 29.08.2018 р. о 19.00 год.

Привітання сільського голови

Шановні хриплинчани!

24 серпня особливий день в календарі кожного патріота. Це свято є відгуком багаторічних страждань, боротьби, надії, відчаю, взлетів, падінь, програшів та перемог. День Незалежності є певним нагадуванням про ціну державності та надією, поштовхом до майбутніх перемог.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Дорогі односельчани, від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

                                                             З повагою, сільський голова  Роман СОКОЛИК