Оголошення!

У виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради проводиться запис громадян у адміністративну комісію при виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради. Заявки просимо подати до 20.01.2018 р. За детальною інформацією звертатися до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради (вул.Берегова,4-В, с.Хриплин) або за тел.587729.

Привітання сільського голови

Дорогі односельчани!

    Ось і наближається до закінчення 2017 рік. Він був нелегким та ми гідно його прожили. Багато різних подій приніс нам 2017. До когось в домівку постукало щастя, а в когось горе стало непроханим гостем. Різні випробування траплялися на нашому життєвому шляху… Щороку на великі престольні свята Господь дає нам чергову можливість змінити себе, своє життя, виправити помилки, а з тим – зробити іншою нашу Державу.
А Різдвяні свята – період благословенний для того, щоб забути  старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року.
Тож, вітаю вас дорогі хриплинчани з Новим роком! Хай він заходить у кожну домівку радісно, яскраво і весело. Хай 2018 стане роком миру, успіху і процвітання, як для нашого села, так і для всієї нашої держави!
Бажаю, щоб разом із Різдвяними святами, у наші домівки завітали: Господнє благословення, здоров’я,  сімейний затишок, добросусідство, розквіт та такий очікуваний усіма мир!
Гарних вам новорічних і різдвяних свят, приємних подарунків та здійснення найзаповітніших мрій! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Христос Рождається! Славімо Його!

З повагою, сільський голова Роман Соколик.

До уваги жителів села!

13.01.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне сміття.
27.01.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне та сортоване сміття (скло, папір, пляшки пластмасові, целофан (пакети).   

Про затвердження Генерального плану села Хриплин

08 грудня 2017 року на засіданні сесії Хриплинської сільської ради рішенням №19-21/2017 було затверджено Генеральний план села Хриплин.

З рішенням сесії Хриплинської сільської ради можна ознайомитись у розділі Публікації/Рішення сесії.

Читати далі

До уваги хриплинчан!

10.12.2017 р. о 15.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин за адресою вул. Берегова, 4-В, с.Хриплин, відбудеться схід села.

Розглядатимуться такі питання:
1.Звіт сільського голови.
2. Запитання до сільського голови.
3. Пропозиції від жителів села, щодо соціально-економічного розвитку (заходів) на 2018 рік.
4.Щодо вивезення сміття від домогосподарств.

До уваги хриплинчан!

03.12.2017 р. о 15.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин за адресою вул. Берегова, 4-В, с.Хриплин, відбудеться схід села.

Розглядатимуться такі питання:
1.Звіт сільського голови.
2.Щодо впорядкування документації по землі.
3.Щодо вивезення сміття від домогосподарств.
4.Пропозиції від жителів села щодо соціально-економічного розвитку на 2018р.

До уваги всіх жителів села!

До уваги всіх жителів села!

Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення, необхідно навчитись правильно сортувати сміття. Результат для навколишнього середовища – повітря чистіше, поліпшується якість води і загальний рівень забруднення знижується.

Отож, задля збереження навколишнього середовища (від чого залежить здоров’я людей), з листопада 2017 р. у селі Хриплин від домогосподарств хриплинчан забиратиметься сортоване сміття (скло, папір, бутилки пластмасові, целофан (кульки).

Про графік вивозу додатково буде повідомлено.

Будьмо свідомими громадянами та патріотами своєї Батьківщини!

З Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм захисників та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам.

Козацькі забави

03.09.2017р. о 13.00 год відбудуться козацькі забави присвячені Дню села (майданчик біля Народного дому) на яких будуть такі змагання:

– чемпіонат села з вуличного футболу

(умови: 5 чоловік з вулиці, мікрорайону , вік необмежений )

ПРИЗИ:

1 місце – кубок, медалі, 1000 грн.

2 місце – медалі, 500 грн.

  • турнір з шахів

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

  • Штовхання гирі

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

  • Віджимання

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

  • Підтягування на турніку

ПРИЗИ:

1 місце –300 грн.

2 місце – 200 грн.

3 місце – 100 грн.

З Днем прапора!

Вітаємо усіх із Днем прапора! Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Він відображує славу багатьох поколінь українців! Зі святом, дорогі хриплинчани!

Оголошення!

До уваги батьків, дітям яких станом на 01.09.2017 р. виповниться 2 роки. ДНЗ №31 “Мрія” с.Хриплин проводить прийом заяв щодо зарахування дітей у ясельну групу. 

За додатковою інформацією просимо звертатися у ДНЗ №31 “Мрія” або у виконавчий комітет Хриплинської сільської ради.

Виїзна акція центру зайнятості

14.07.2017р. о 13.00год.  в Народному домі  с. Хриплин відбудеться «Виїзна акція центру зайнятості». На  даному  заході  буде можливість ознайомитись з послугами  служби  зайнятості та  актуальними  вакансіями  на ринку  праці.

Оголошення

30 червня 2017 року на черговому засіданні сесії Хриплинської сільської ради було розглянуто проект регуляторного акта “Про порядок продажу земельних ділянок (прав на них) комунальної власності територіальної громади с.Хриплин” та проект регуляторного акта “Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік”.

З рішеннями сесії Хриплинської сільської ради можна ознайомитися у розділі “Публікації”/”Рішення сесії”.

Про розгляд регуляторного акта

27 червня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Хриплинської сільської ради було розглянуто проект регуляторного акта “Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік”.

З рішення виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням http://khryplyn.if.ua/pro-vnesennya-na-rozglyad-sesi%D1%97-silsko%D1%97-radi-proektu-rishennya-pro-vstanovlennya-stavok-zemelnogo-podatku-na-2018-rik.html

Про розгляд регуляторного акта

27 червня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Хриплинської сільської ради було розглянуто проект регуляторного акта “Про порядок продажу земельних ділянок (прав на них) комунальної власності територіальної громади с.Хриплин”.

З рішенням виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням http://khryplyn.if.ua/pro-poryadok-prodazhu-zemelnix-dilyanok-prav-na-nix-komunalno%D1%97-vlasnosti-teritorialno%D1%97-gromadi-s-xriplin.html

До уваги жителів села Хриплин!

На виконання ст.63 Кодексу цивільного захисту України та з метою організації роботи по попередженню пожеж та їх ліквідації проводитимуться загальні збори жителів с.Хриплин для створення та організації роботи добровільної пожежної дружини на території Хриплинської сільської ради.

Осіб, які виявлять бажання стати членами добровільної пожежної дружини, просимо попередньо  подати заяви у виконавчий комітет Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В.

Членом добровільної пожежної дружини може бути особа, яка досягла 21-річного віку і здатна, за своїми здібностями і станом здоров’я, виконувати покладені на неї обов’язки.

Загальні збори відбудуться  13 липня 2017 року о 17.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою вул.Берегова,4-В.

ШАНОВНІ  ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ!

Просимо Вас сплатити земельний податок за користування земельними ділянками.  Інформацію щодо нарахованої суми податку Ви можете отримати в виконкомі Хриплинської сільської ради за тел. 587729.

Податок можна сплатити через установи банку, а також у відділенні поштового зв’язку с. Хриплин  на вул. Автоливмашівська, 151 за такими реквізитами:
Хриплинська сільська рада
р/р 33213813700007 в ГУДКСУ в Івано-Франківській області
МФО 836014 код ЄДРПОУ 04356432
Код доходу 18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»
Код ЗКПО – 37952250.

Татусі, зі святом вас!

Вчора, у третю неділю червня, відзначали міжнародний День тата.

Вітаємо усіх татусів! Ви – опора та надія, приклад для наслідування, ви – наші захисники!

Буває так, що тато боїться показати свою ніжність…Але саме він турботливо вкривав тебе, маленького, теплою ковдрою на ніч. Саме татові натруджені руки помагали змайструвати першу годівницю. Ваша турбота дає нам відчуття захищеності та впевненості.

Будьте здоровими та щасливими!

З Днем захисту дітей!

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради вітає усіх маленьких хриплинчан із Днем захисту дітей! Ростіть здоровими, щасливими, ревними християнами та справжніми патріотами своєї Батьківщини!

Шановні батьки, діти – Господній дар!Поважаймо їхні права, пам’ятаймо, що життя і здоров’я дітей має бути найбільшим пріоритетом! Діти – це майбутнє!

Підприємство запрошує на роботу.

Підприємство на території Автоливмашу ( вул.Юності); спеціалізація: деревообробка.
Професії:
1.Начальник виробництва.
2.Технолог.
3.Селектор (сортувальник) продукції.
4.Оператори деревообробних верстатів.
Тел.0970022008 – Олег Дмитрович.
Вимоги: лісотехнічна освіта, досвід роботи з деревом від 1 року.
Умови праці: офіційне працевлаштування, повний робочий день (08:00-17:00).