Вітаємо новостворену сім’ю Савчин!

     Дорогі молодята!

            Нехай Бог і доля дарують вам міцне здоров’я, радісні дні, неповторні миттєвості в житті, а зірки віщують тільки добре і прекрасне!
Хай з вами завжди будуть поруч ті, хто милий і дорогий серцю, а на стежині життя зустрічаються вірні, надійні друзі!
Будьте щасливими!

З Днем вишиванки!

…А сорочка мамина біла-біла
А сорочка мамина серцю мила
А сорочка мамина зігріває
Я її до серденька пригортаю….

        Пам’ятаймо, бережімо та цінуймо рідне! Саме своє, робить нас українцями, ідентифікує нас, як народ!
Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради вітає усіх із святом ВИШИВАНКИ!

Будьмо активними! Голосуємо!!!

Ми приймаємо участь у міському конкурсі проектів під назвою “Бюджет участі” і успішно пройшли в наступний етап. Для перемоги необхідна ваша підтримка, а саме ваші голоси. Наш проект називається “Зона відпочинку для гармонії душі та здорового тіла”.

Уся інформація про проект знаходиться на сайті Бюджету участі або офіційному сайті Івано-Франківської міської ради, а також можете телефонувати на за номером 0956336091 .

Як голосувати?Голосування триватиме з 1 травня до 20 червня. Як і минулого року, проголосувати можна як в режимі онлайн за посиланням http://bu.mvk.if.ua/projects2018/filter/search=%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83/ , за допомогою банківської картки чи електронного ключа, так і у відділенні ЦНАПу чи бібліотеці, маючи при собі оригінал паспорту та ідентифікаційного коду. З 1 травня відкриється  електронне голосування. Проголосувати у бібліотеках та ЦНАПах можна вже з 3 травня.

Цьогоріч проголосувати можна буде не лише в центральному відділенні ЦНАПу (вул. Незалежності 9), а й у його територіальних підрозділах у мікрорарайонах (вул. Галицька 124а, мікрорайон “Пасічна”); вул. Гетьмана Мазепи,185 (мікрорайон “Бам”); вул. Івана Павла ІІ, 4 (мікрорайон “Каскад”).

Графік роботи ЦНАПів на офіційному сайті структури.

Список біблотек, де можна буде проголосувати:

 – Бібліотека-філія №13 (с. Хриплин, вул. Берегова 4в)

– Центральна дитяча бібліотека (вул. С. Бандери 8)

– Бібліотека-філія №2 (вул. Карпатська 14)

– Бібліотека-філія №3 (вул. Г.Хоткевича 52а)

– Бібліотека-філія №4 (вул. Є.Коновальця 132А)

– Бібліотека-філія №5 (вул. Галицька 100)

– Бібліотека-філія №6 (вул. Вовчинецька 188)

– Бібліотека-філія №7 (вул. Дністровська 22)

– Бібліотека-філія №8 (вул. Блавацького 1)

– Читальний зал центральної міської бібліотеки (вул. Пилипа Орлика 5)

– Бібліотека-філія №9 (с. Крихівці, вул. площа Двір 1)

– Бібліотека-філія №11 (с. Угорники, вул. Просвіти 4)

– Бібліотека-філія №12 (с. Микитинці, вул. Грицишина 10)

Графік роботи кожної бібліотеки можна знайти на сайті бібліотечної системи.

Цього року подано 142 проект, з них 40 – це великі проекти. Проголосувати одна людина може лише за один з них. Прийди й проголосуй , адже в твоїх силах вирішити, на що буде витрачено кошти міського бюджету.

До відома жителів села!

Відповідно до змін внесених Верховною Радою України 7 грудня 2017 року до Податкового кодексу України плата за землю за земельні ділянки надані для залізниць у межах смуг відведення справляється у розмірі 25 відсотків податку. В результаті внесених змін надходження від сплати земельного податку ПАТ «Українська залізниця» в бюджет Хриплинської сільської ради у 2018 році зменшується з 3 111 709 гривень до 777 927 гривень.  Втрати бюджету становлять 2 333 782 гривень.

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради, обурений наданням такої пільги, направили листа до Міністерства фінансів України щодо виділення додаткової дотації сільському бюджету с. Хриплин внаслідок надання пільг з земельного податку залізниці.

Міністерство фінансів України надали відповідь в якій зазначено, що змінами до Податкового кодексу України не визначено нових видів пільг, а встановлено нову ставку оподаткування. Тому підстав для надання додаткової дотації з державного бюджету немає.

Додатки: листування з Міністерством фінансів України.

Оголошення

У зв`язку з тимчасовим припиненням набору в ясельну групу в ДНЗ №31 «Мрія»  та початком електронної реєстрації, – запис дітей буде проводитись в молодшу групу на 2019 рік, дітей 2015-2016 р.н., яким на 1 вересня 2019 виповниться повних 3 роки!

Також, на 2018 буде відкрита реєстрація дітей 2012-2013 р.н. (добір в старшу групу), яким на 1 вересня 2018 р. виповниться повних 5 років.

Запис дітей в молодшу групу та дошкільників у старшу групу, буде відбуватися в центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Тому просимо з`явитися батьків 16.04.2018 р. за адресою: вул. Незалежності, 9 (12 вікно) та зареєструвати Ваших дітей.

Для реєстрації дитини потрібно мати наступні документи:
*Паспорт одного з батьків
*Свідоцтво про народження дитини.

Оголошення!

06.04.2018 р. в урочищі “Горби” с.Хриплин було виявлено 7 мішків побутового сміття. 

Просимо в подальшому бережно відноситись до навколишнього середовища та не засмічувати його. Подібні випадки будуть каратися штрафами.

Привітання пароха УАПЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Івана

Христос Воскрес!

У цей світлосяйний день, коли християнський світ святкує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, вітаю вас з величним святом, «празників празником і торжеством всіх торжеств» – Воскресінням Христовим!

Нещодавно ми з вами споглядали на хресті розп’ятого Спасителя, ми бачили його невимовні муки, страждання і болі, співпереживали Його скорботам, на які, навіть за свідченням Святого Письма, природа не могла мовчки дивитися. Ще вчора Церква закликала нас поклонятися страстям Христовим, а сьогодні Вона всіх кличе воскреснути разом з Ним і духовно радіти, адже немає більшої радості, аніж радість Воскресіння.

Нарешті сповнилися всі старозавітні пророцтва! Нарешті Адам побачив своє спасіння, яке було Йому провіщено ще у раю! Нарешті Новий Адам приніс спасительну Жертву за провину старого Адама і відкрив двері раю для кожної праведної душі! Бо як в Адамі всі помирають, так у Христі всі оживуть.

Святкуючи Пасху Христову, ми з особливим духовним почуттям згадуємо жертовний подвиг Спасителя світу, Його хресні страждання і світле Воскресіння. Пасха – це не якась красива легенда, не теоретичне богослов’я і не данина давньому народному звичаю, це – сенс і основа християнства. Це – постійна перемога, дарована нам Богом.

Пасха Христова є основою нашої віри, бо, як каже апостол Павло: «Якщо Христос не воскрес, то й проповідь наша марна, марна і віра ваша» (1 Кор. – 15;14). Христос Воскрес – і людина усиновлена! Христос Воскрес – і ми блаженні! Все зло світу переможене тайною Воскресіння Христового!

У ці Пасхальні дні молитовно бажаю, щоб Воскреслий Христос зміцнив ваші духовні і тілесні сили. Першим вітанням Христа Спасителя до учнів, за свідченням апостола і євангеліста Іоана Богослова, були слова: «Мир вам». І я сьогодні бажаю, щоб мир нашого Господа завжди перебував з нами, щоб пробуджував в наших душах почуття правди, справедливості та християнської любові. Щоб Воскреслий Христос благословив нашу країну, послав їй духовне оновлення та славний розвиток, а нам усім – тверде переконання, що він з нами повсякчас, аж до кінця віку.

Нехай Благодать Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа перебуває з усіма вами!

Воістину Христос Воскрес!

Парох УАПЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Іван

Привітання пароха УГКЦ Святої Параскеви о.Дмитра.

Вітання з величним святом Святого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа

Все нам сьогодні радістю наповнилося, Христос Воскрес із мертвих. Пасхальна радість походить від самого Бога, і як Він передбачив, що ніхто від нас цієї радості не відійме.

Разом із Вселенною оспівуємо Христову перемогу, бо Він подолав зло і смерть. Вірю, що всі ми єднаємося, молимося і робимо все, щоб запанував мир на нашій Україні. Робимо покупки до Великоднього кошика для воїнів, які захищають нашу державу, чи іншим способом причиняємося, щоб наші військові відчули нашу участь у їх нелегкій долі. Святкувати Пасху серед війни – це вміти вже сьогодні бачити у Воскреслому Христові нашу перемогу.

Христове Воскресіння – це Його велика любов до нас. Тож єднаймося довкола Ісуса Христа і Його Святої Церкви.

Нехай Благодать Христового Воскресіння буде з усіма вами.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Парох УГКЦ Святої Параскеви о.Дмитро.

Привітання сільського голови

Шановні односельчани!

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у вашій оселі. Зичу вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями сільський голова Роман Соколик

Оголошення!

Шановні батьки дітей 2015-2016 років народження! Запрошуємо вас прийти на батьківські збори, де буде надана інформація стосовно електронної реєстрації та прийому дітей в ДНЗ №31″Мрія”.
Чекаємо вас 11.04.2018 о 17.00 год за адресою: с.Хриплин ДНЗ№31″Мрія” (музична зала).

P.S. З собою мати бахіли.

Про проведення перевірки у виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради

Прізвище, ім’я,
по-батькові особи,
щодо якої здійснюється перевірка
Посада Дата початку перевірки Скановані документи
 Головчак Наталія Богданівна Юрист виконавчого комітету Хриплинської сільської ради  04.04.2018 р. Заява
Декларація 

Оголошення!

Головне управління державної фіскальної служби в Івано-Франківській області надали інформацію (списки землевласників) щодо наявної заборгованості перед бюджетом Хриплинської сільської ради по сплаті земельного податку.

Щоб уточнити, чи є заборгованість, просимо усіх землевласників звернутися до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В або за тел.58-77-29.

У разі незгоди із сумою нарахувань (боргу) проводиться звірка із ГУ ДФС в області (відділ адміністрування податків та зборів з фізичних осіб, вул.Незалежності,20 к.404,412, тел.771862).

Схід села!

18.03.2018 року о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин відбудеться схід селаПерелік питань, які розглядатимуться:

1.Про стан медичної реформи (доповідатиме зав. АЗПСМ с.Хриплин Глеб С. В.).

2.Про Дитячі будинки сімейного типу.

3.Про стан дорожнього покриття по вул.Автоливмашівській.

4.Про встановлення камер відеоспостереження по вул.Автоливмашівській.

5.Про проведення толоки та пропозиції щодо вивезення сміття з приватних домогосподарств.

6.Запитання до сільського голови.

Графік вивозу сміття від домогосподарств на березень-квітень 2018 року:

10.03.2018р. – загальне сміття;

17.03.2018р. – сортоване сміття;

31.03.2018р. – загальне сміття;

14.04.2018р. – загальне та сортоване сміття;

28.04.2018р. – загальне сміття.

Оголошення

03.03.2018р. о 14.00 год в приміщенні Народного дому с. Хриплин відбудеться зустріч батьків дошкільнят та школярів із представниками Хриплинської школи.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати зустріч. Ви зможете поставити запитання та дізнатися більше про Хриплинську ЗОШ І-ІІ ступенів.

До уваги усіх хриплинчан!

18.03.2018 року о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин відбудеться схід селаПерелік питань, які розглядатимуться:

1.Про стан медичної реформи (доповідатиме зав. АЗПСМ с.Хриплин Глеб С. В.).

2.Про Дитячі будинки сімейного типу.

3.Про стан дорожнього покриття по вул.Автоливмашівській.

4.Про встановлення камер відеоспостереження по вул.Автоливмашівській.

5.Про проведення толоки та пропозиції щодо вивезення сміття з приватних домогосподарств.

6.Запитання до сільського голови.

Оголошення

Якщо Ви незадоволені якістю маршрутних перевезень, перевізник порушує Ваші права, поскаржитись на незадовільну роботу громадського транспорту можна за номером телефону 55-19-13. Будьмо активними.

Оголошення

Шановні хриплинчани!

10.02.2018 та 24.02.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне сміття, а 17.02.2018 року – сортоване.

Пам’ятаймо, що завтрашній день є наслідком сьогодення.

Будьмо свідомими громадянами!

Оголошення

Рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 15.12.2017 р. №354-17 “Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Івано-Франківської міської ради” було встановлено плату на 2018 рік за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Івано-Франківської міської ради. 

З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради або перейшовши за посиланням.

Оголошення!

Проводиться набір для занять фітнесом. Заняття проводитимуться у приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою вул.Берегова,4В. Для запису звертатися за номером тел. 0663895350, 0675862645 – Наталія Іванівна.

Оголошення

Якщо Ви незадоволені якістю маршрутних перевезень, перевізник порушує Ваші права, поскаржитись на незадовільну роботу громадського транспорту можна за телефонами: 15-58, 15-80, 0342751580, 0670101580, 0500101580. Будьмо активними.

Оголошення

Дорога по вул.Автоливмашівська в с.Хриплин знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Дана дорога перебуває в незадовільному стані. Щоб поскаржитися на стан вищевказаної дороги, просимо всіх небайдужих звертатися за номером телефону 0442871140.

Оголошення!

У виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради проводиться запис громадян у адміністративну комісію при виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради. Заявки просимо подати до 20.01.2018 р. За детальною інформацією звертатися до виконавчого комітету Хриплинської сільської ради (вул.Берегова,4-В, с.Хриплин) або за тел.587729.

Привітання сільського голови

Дорогі односельчани!

    Ось і наближається до закінчення 2017 рік. Він був нелегким та ми гідно його прожили. Багато різних подій приніс нам 2017. До когось в домівку постукало щастя, а в когось горе стало непроханим гостем. Різні випробування траплялися на нашому життєвому шляху… Щороку на великі престольні свята Господь дає нам чергову можливість змінити себе, своє життя, виправити помилки, а з тим – зробити іншою нашу Державу.
А Різдвяні свята – період благословенний для того, щоб забути  старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року.
Тож, вітаю вас дорогі хриплинчани з Новим роком! Хай він заходить у кожну домівку радісно, яскраво і весело. Хай 2018 стане роком миру, успіху і процвітання, як для нашого села, так і для всієї нашої держави!
Бажаю, щоб разом із Різдвяними святами, у наші домівки завітали: Господнє благословення, здоров’я,  сімейний затишок, добросусідство, розквіт та такий очікуваний усіма мир!
Гарних вам новорічних і різдвяних свят, приємних подарунків та здійснення найзаповітніших мрій! З Новим роком та Різдвом Христовим!
Христос Рождається! Славімо Його!

З повагою, сільський голова Роман Соколик.

До уваги жителів села!

13.01.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне сміття.
27.01.2018 року від домогосподарств забиратиметься загальне та сортоване сміття (скло, папір, пляшки пластмасові, целофан (пакети).