Пишаємось нашою односельчанкою!

   Вітаємо безмежно талановиту хриплинчанку, Мар’яну СУРМАЧЕВСЬКУ, із прийняттям у Національну Спілку Фотохудожників України!
Направду, талановита людина – талановита в усьому. Мар’янині цілеспрямованість, працелюбство, сміливість та відданість дають свої плоди. А як відомо, Сурмачевська не тільки  фотограф, а ще й поетеса і беззаперечно – людина з дивовижно глибоким серцем. Як у світі фото, так і в світі поезії, її роботи є непересічними. Вона вміє доторкнутись до особливих ноток мелодії серця кожної людини.
Дякуємо, Мар’яно СУРМАЧЕВСЬКА, за твою творчість!

Відзначення 4-ї річниці Революції Гідності та Свободи

У Хриплинській школі І-ІІ ступенів 21листопада 2017 року  була проведена тематична година «Майдан мільйонів облич», присвячена 4-ій річниці Революції Гідності та Свободи.

Метою заходу було сформувати у школярів ціннісне ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців, розширення знань учнів про події Єврореволюції, усвідомлення цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним; виховати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину, розвинути в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності.

Учасники заходу нагадали всім присутнім події листопада 2013- лютого 2014 років, підтвердивши те, що революція відбулася не тільки в політичному житті України, але і у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи. Шукаючи Європу, ми знайшли Україну.

 

Вітаємо новостворену сім’ю!

Вітаємо новостворену сім’ю Вітенко!

Дорогі молодята! Шлюб міцно поєднав вас, зробивши найближчими один одному людьми. Нехай почуття, що з’єднують вас, будуть міцними. Нехай ваш дім буде наповнений сонячним світлом і теплом, хай ніколи не покине його любов і щастя, хай дзвенить у ньому веселий дитячий сміх. Бережіть один одного, розумійте один одного, любіть один одного. Будьте завжди здорові та щасливі!

                                                     

Вітаємо новостворену сім’ю!

Вітаємо новостворену сім’ю Олійників!

Нехай ваше подружнє життя буде наповнене коханням, радістю, благополуччям! Любіть, оберігайте, поважайте, допомагайте один одному завжди, щоб не готувало вам майбутнє!

Вітаємо новостворену сім’ю!

Вітаємо новостворену сім’ю Вереміїв!

Бажаємо по житті пливти в одному човні, долаючи всі пороги, нерівності і пологі спуски. Бути разом в спеку і в холод, влітку і взимку, грози і град, слідувати один за одним, куди б не прямували. В любові і радості, в горі і печалі, у хворобі й здоров’ї бути завжди разом! Щасливого подружнього життя!

Святкування 580-ї річниці села Хриплин

25 вересня 2016 року відбулося святкування 580 річниці села Хриплин. Святкова програма, яка тривала увесь день, розпочалася о 12.00 год. змаганнями «Козацькі забави», які відбувалися на спортивну майданчику біля Народного дому. Далі увага мешканців та гостей села перемістилася на святкові урочистості з нагоди освячення ДНЗ «Мрія» №31, що у с.Хриплин, відкриття якого із нетерпінням чекали його жителі.  Усі присутні мали можливість оглянути приміщення новозбудованого садочка та його територію.

Читати далі