Шановні хриплинські татусі!!!

     Наші ласкаві і милі татки, ми вітаємо вас із святом! З днем батька! Ви змогли виростити нас гідними людьми, завжди підтримуєте і даєте цінні поради. А, найголовніше, робите це з любов’ю і щирістю. У відповідь ми даруємо вам нашу довіру і повагу! Ви гідні найкращих побажань. Ми любимо вас і цінуємо!

Татова любов
Татова любов — як літній день,
Пахне потом, хлібом,споришами…
Не знайти такої вам ніде, —
Ну — хіба що на долонях мами
Татова любов — як джерело,
Чиста, світла: п’ю — і не нап’юся.
Ще такої в світі не було, —
Ну, хіба що у очах матусі.
Татова любов — немов меди,
Солодко від неї, аж не йметься.
Спробуй, ще таку десь віднайди, —
Ну, хіба що в материнськім серці.
Татова любов — мов океан,
Де — ні дна, ні берега земного…
В неї, справді виміру нема,
Бо вона, як в матері, від — Бога.
(Сергій Рачинець)

Проєкт “Про виділення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах ( аукціон ) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

Привітання сільського голови

                                                Дорогі хриплинчанки!
     У найніжніше і весняне свято від усього серця бажаю вам миру, здоров’я, радості в очах, спокою в душі, любові в серці, легкості в буднях, щирих посмішок та здійснення всіх мрій! Залишайтеся такими ж чарівними і ніжними, як весна. Нехай ваша краса з кожним роком стає все яскравішою.

З найщирішими побажаннями,
сільський голова Роман Соколик

Оголошення

Завтра, 05.12.2019 р. о 17.00 год в приміщенні Хриплинської ЗШ будуть проводитись збори щодо створення танцювального гуртка. Всіх батьків, які бажають щоб їх діти ходили на даний гурток, просимо приходити.

Хриплину – 583

08 вересня 2019 року село Хриплин святкувало свій день народження – 583-ю річницю з часу першої письмової згадки про село. 

Святкова програма розпочалась о 19.00 год. Першим вітальне слово мав сільський голова Роман Соколик. Також на святі був присутній міський голова Руслан Марцінків, який подарував громаді святковий торт. 

У концертній програмі взяли участь усі колективи Народного дому села Хриплин. Це вокальний молодіжний ансамбль «Зорецвіт» (кер. – Т.Веремчук), дитячий хоровий колектив «Перлинки» (кер. – Т.Веремчук), народний аматорський хор «Яворина (кер. – К.Петрів).    

Родзинкою концерту став виступ найочікуванішого гостя свята – Гуцула Хулігана (Василя Мельниковича).   

Завершилося святкування 583-ї річниці села Хриплин народними гуляннями під відкритим небом у супроводі музичного гурту.

Читати далі

Повідомлення про проведення відкритого громадського обговорення

27.06.2019 р. о 16.00 год в приміщенні Народного дому с.Хриплин (вул.Берегова,4-В) відбудеться відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території с. Хриплин на 2020 рік». Метою проекту рішення є забезпечення надходжень до бюджету коштів.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:
– в мережі Інтернет: http://www.khryplyn.if.ua розділ «Регуляторна політика»/ «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу»;
– у виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради за адресою: вул.Берегова,4-В в с.Хриплин.

Відповідальна особа за проведення відкритих громадських обговорень: спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) виконавчого комітету Хриплинської сільської ради Ромак Н.Р.

Результати поіменного голосування

Хриплинська сільська рада

Івано-Франківської міської ради

32 сесія 7 демократичного скликання

Результати поіменного голосування депутатів Хриплинської сільської ради 32 сесії Хриплинської сільської ради 7 демократичного скликання 

Читати далі

До уваги жителів с.Хриплин.

Встановлено ще чотири контейнери для збору сортованого сміття (скла та ПЕТ-пляшок) на території с.Хриплин:
1) біля магазину “Добробут”;

2) біля магазину навпроти школи;
3) на вул.Лісова;
4)біля залізничного переїзду.

Просимо всіх жителів села сортувати сміття та вивозити його у визначені місця збору.

Вітаємо новостворену сім’ю Мельник!

Секрет щастя – це увага один до одного. Щастя життя складається з окремих хвилин, з маленьких задоволень від поцілунку, посмішки, доброго погляду, серцевого компліменту і незліченних маленьких, але добрих думок і щирих почуттів. Коханню потрібна щоденна підтримка, ми бажаємо молодим пам’ятати про це. Бережіть один одного, прагніть розуміти один одного, разом переживати всі радощі і прикрощі. Нехай ваш союз буде міцним і довгим, нехай ваш дім буде наповнений дитячим сміхом, теплом і дружбою. Будьте щасливі і здорові!

Про внесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення “Про розгляд заяви ТОВ “Геліос Групп “Хриплин-4”

Хриплинська сільська рада

Івано-Франківської міської ради

Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету Хриплинської сільської ради №174 від 25.04.2018 р. “Про внесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення “Про розгляд заяви ТОВ “Геліос Групп “Хриплин-4”

Читати далі

Про внесення змін до сільського бюджету

Хриплинська сільська рада

Івано-Франківської міської ради

26 сесія 7 демократичного скликання

Рішення Хриплинської сільської ради №1-26/2018 від 30.03.2018 р. “Про внесення змін до сільського бюджету”

Читати далі

Слово, дума, пісня Кобзарева

Тарас Григорович Шевченко… Пророк, віщун, обновник і геній, що припав серцем до української минувшини, підняв синьо-жовті стяги, знамена, які упродовж віків були в безодні забуття, підніс їх великими і жертовними зусиллями свого Духа вгору, щоб невпинно маячіли над Україною. Він говорив від імені мільйонів, як обранець самого Бога, наділений такою любов’ю до свого народу, що заради нього готовий був пожертвувати власним життям.

Доторкнутися до таємниці слова Великого Тараса, спробувати розгадати зміст його пророцтв мали нагоду глядачі та учасники літературно-музичного вечора «Слово, дума, пісня Кобзарева», який відбувся 11 березня 2018 року о 16.00 год у Народному домі с.Хриплин. 

Вічно живі та актуальні твори Тараса Шевченка звучали у виконані народного аматорського хору «Яворина» Народного дому с.Хриплин (керівник – Катерина Петрів), молодіжного вокального ансамблю «Зорецвіт» (керівник – Тетяна Веремчук), дитячого вокального ансамблю Народного дому (керівник – Тетяна Веремчук), найменших учасників заходу – вихованців ДНЗ №31 «Мрія», читців Народного дому та учнів Хриплинської школи. 
Організатори заходу – творчі працівники НД с.Хриплин.

Читати далі

Про затвердження програми “Про проведення культурно-освітніх заходів у 2018 році”

Хриплинська сільська рада

Івано-Франківської міської ради

23 сесія 7 демократичного скликання

Рішення Хриплинської сільської ради №4-23/2018 від 26.01.2018 р. “Про затвердження програми “Про проведення культурно-освітніх заходів у 2018 році”.

Читати далі

Оголошення

Якщо Ви незадоволені якістю маршрутних перевезень, перевізник порушує Ваші права, поскаржитись на незадовільну роботу громадського транспорту можна за номером телефону 55-19-13. Будьмо активними.

Про внесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження Генерального плану села Хриплин та плану зонування території (зонінг)»

Хриплинська сільська рада

Івано-Франківської міської ради

Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету Хриплинської сільської ради №115 від 06.12.2017 р. “Про внесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення “Про внесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення “Про затвердження Генерального плану села Хриплин та плану зонування території (зонінг)”

Читати далі

Про затвердження “Звіту про технічний стан меліоративного матеріального дренажу в урочищах “Янові горби”, “Убереж”, “Горби”, “Малі лази” та ТКСГ “Галицький господар” на території Хриплинської сільської ради Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області”

Хриплинська сільська рада

Івано-Франківської міської ради

13 сесія 7 демократичного скликання

Рішення Хриплинської сільської ради №8-13/2017 від 24.02.2017 р. “Про затвердження “Звіту про технічний стан меліоративного матеріального дренажу в урочищах “Янові горби”, “Убереж”, “Горби”, “Малі лази” та ТКСГ “Галицький господар” на території Хриплинської сільської ради Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області”.

Читати далі