До уваги жителів села!

Нещодавно в мережі інтернет з’явилася інформація, що ніби Івано-Франківськ хоче купити в Хриплина 14 гектарів землі. І з цього приводу виникло дуже багато розмов та непорозумінь. Тому хочемо внести деяку ясність у ситуація, яка склалася.

Івано-Франківська міська рада планує створити у Хриплинському промисловому вузлі індустріальний (промисловий) парк для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля, а також залучення нових інвесторів, що дасть можливість створити робочі місця.

Мова йде про земельні ділянки, які розташовані у промисловій зоні с.Хриплин та ще з 90-х років знаходяться у приватній власності. У ЗМІ написано «…купити у с.Хриплин». А фактично ведуться переговори із власниками земель в Хриплинській промисловій зоні, які не ведуть господарську діяльність та не використовують потенціал цих земель. Землі фактично заросли чагарниками, травою. Кожного року на цих землях трапляються загорання сухої трави та виявляються стихійні сміттєзвалища. Тому фактично викуповувати землі будуть у власників цих земельних ділянок.

Щодо переваг, то Хриплинська промислова зона може перетворитися в одне з привабливих для інвесторів місць, де можна вести господарську підприємницьку діяльність, та як разом із індустріальним (промисловий) парком планується оновити мережі та ремонт доріг, що дуже важливо та вигідно для громади с.Хриплин.

Так як дане питання виявило великий інтерес громади – сільський голова Соколик Роман 09.12.2018р. більш детальніше розповість по даних землях.

Нагадуємо 09.12.2018 року у приміщенні Народного дому с.Хриплин о 15:00 год відбуватиметься Звіт сільського голови за 2018 рік.

Якщо у Вас будуть виникати запитання просимо звертатися у Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради за адресою вул.Берегова,4-В або за номером телефону 58-77-29. Ми відкриті до спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.