Громадське обговорення та слухання Детального плану території для будівництва житлового кварталу по вул.Берегова,4 в с.Хриплин

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчий комітет Хриплинської сільської ради повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території в межах населеного пункту для будівництва житлового кварталу на території с.Хриплин Івано-Франківської міської ради по вул.Берегова,4».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Хриплинської сільської ради за адресою: с.Хриплин, вул. Берегова, 4-В до 25 жовтня 2018 року з дня опублікування цього повідомлення на веб-сайті Хриплинської сільської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються виконавчим комітетом Хриплинської сільської ради до 25 жовтня 2018 року з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські  слухання  будуть  проходити  26 жовтня 2018 року о 16.00  год. в приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою: вул.Берегова,4-В.

Відповідальний за організацію розгляду спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) виконавчого комітету Хриплинської сільської ради Ромак Н.Р.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.