Громадське обговорення та слухання проекту Генерального плану с.Хриплин

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчий комітет Хриплинської сільської ради повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план с.Хриплин».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись у приміщенні Хриплинської сільської ради за адресою: с.Хриплин, вул. Берегова, 4-В до 17 травня 2017 року з дня опублікування цього повідомлення на веб-сайті Хриплинської сільської ради.

Проект містобудівної документації «Генеральний план с.Хриплин» розроблено на замовлення Хриплинської сільської ради ДП «Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст “Діпромісто” ім. Ю. М. Білоконя» (Івано-Франківська філія). Згідно технічного завдання у рамках договору розроблено «Генеральний план с.Хриплин».

Проект розроблений з урахуванням інтересів територіальної громади і містить принципові рішення щодо функціонального зонування території міста, розміщення об’єктів державного,  загальносільського значення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки та захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природи та історико-культурної спадщини.

Необхідність розроблення генерального плану с.Хриплин викликана змінами у соціально-політичній та економічній сферах, що відбулися в державі, удосконаленням нормативно-законодавчої бази.

Основні цілі та завдання проекту – визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Генеральний план розроблено в існуючих межах села Хриплин.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються виконавчим комітетом Хриплинської сільської ради до 17 травня 2017 року з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські  слухання  будуть  проходити  21 травня 2017 року о 15.00  год. В приміщенні Народного дому с.Хриплин за адресою: вул.Берегова,4-В.

Відповідальний за організацію розгляду спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) виконавчого комітету Хриплинської сільської ради Ромак Н.Р.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.