Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті «Внесення змін до Генерального плану с.Хриплин »

   Керуючись ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,
повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо внесення змін до Генерального плану с.Хриплин.
   Метою проєкту щодо внесення змін до Генерального плану села – є внесення змін в графічні та текстові матеріали містобудівної документації, уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, формування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень та подальшого освоєння земельних ділянок.
   З основним кресленням Генерального плану села Хриплин можна ознайомитися на офіційній сторінці Хриплинської сільської ради в мережі Інтернет – http://www.khryplyn.if.ua розділ «Інформація та послуги».
   Зауваження та пропозиції надаються фізичними та юридичними особами до виконавчому комітеті Хриплинської сільської ради за адресою: вул.Берегова,4-В у с.Хриплин Івано-Франківської області до 26.06.2020 року. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Виконавчий комітет Хриплинської сільської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.