Привітання пароха УАПЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Івана

Христос Воскрес!

У цей світлосяйний день, коли християнський світ святкує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, вітаю вас з величним святом, «празників празником і торжеством всіх торжеств» – Воскресінням Христовим!

Нещодавно ми з вами споглядали на хресті розп’ятого Спасителя, ми бачили його невимовні муки, страждання і болі, співпереживали Його скорботам, на які, навіть за свідченням Святого Письма, природа не могла мовчки дивитися. Ще вчора Церква закликала нас поклонятися страстям Христовим, а сьогодні Вона всіх кличе воскреснути разом з Ним і духовно радіти, адже немає більшої радості, аніж радість Воскресіння.

Нарешті сповнилися всі старозавітні пророцтва! Нарешті Адам побачив своє спасіння, яке було Йому провіщено ще у раю! Нарешті Новий Адам приніс спасительну Жертву за провину старого Адама і відкрив двері раю для кожної праведної душі! Бо як в Адамі всі помирають, так у Христі всі оживуть.

Святкуючи Пасху Христову, ми з особливим духовним почуттям згадуємо жертовний подвиг Спасителя світу, Його хресні страждання і світле Воскресіння. Пасха – це не якась красива легенда, не теоретичне богослов’я і не данина давньому народному звичаю, це – сенс і основа християнства. Це – постійна перемога, дарована нам Богом.

Пасха Христова є основою нашої віри, бо, як каже апостол Павло: «Якщо Христос не воскрес, то й проповідь наша марна, марна і віра ваша» (1 Кор. – 15;14). Христос Воскрес – і людина усиновлена! Христос Воскрес – і ми блаженні! Все зло світу переможене тайною Воскресіння Христового!

У ці Пасхальні дні молитовно бажаю, щоб Воскреслий Христос зміцнив ваші духовні і тілесні сили. Першим вітанням Христа Спасителя до учнів, за свідченням апостола і євангеліста Іоана Богослова, були слова: «Мир вам». І я сьогодні бажаю, щоб мир нашого Господа завжди перебував з нами, щоб пробуджував в наших душах почуття правди, справедливості та християнської любові. Щоб Воскреслий Христос благословив нашу країну, послав їй духовне оновлення та славний розвиток, а нам усім – тверде переконання, що він з нами повсякчас, аж до кінця віку.

Нехай Благодать Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа перебуває з усіма вами!

Воістину Христос Воскрес!

Парох УАПЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Іван

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.