Слово, дума, пісня Кобзарева

Тарас Григорович Шевченко… Пророк, віщун, обновник і геній, що припав серцем до української минувшини, підняв синьо-жовті стяги, знамена, які упродовж віків були в безодні забуття, підніс їх великими і жертовними зусиллями свого Духа вгору, щоб невпинно маячіли над Україною. Він говорив від імені мільйонів, як обранець самого Бога, наділений такою любов’ю до свого народу, що заради нього готовий був пожертвувати власним життям.

Доторкнутися до таємниці слова Великого Тараса, спробувати розгадати зміст його пророцтв мали нагоду глядачі та учасники літературно-музичного вечора «Слово, дума, пісня Кобзарева», який відбувся 11 березня 2018 року о 16.00 год у Народному домі с.Хриплин. 

Вічно живі та актуальні твори Тараса Шевченка звучали у виконані народного аматорського хору «Яворина» Народного дому с.Хриплин (керівник – Катерина Петрів), молодіжного вокального ансамблю «Зорецвіт» (керівник – Тетяна Веремчук), дитячого вокального ансамблю Народного дому (керівник – Тетяна Веремчук), найменших учасників заходу – вихованців ДНЗ №31 «Мрія», читців Народного дому та учнів Хриплинської школи. 
Організатори заходу – творчі працівники НД с.Хриплин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.